REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. VOD

„The Mandalorian” - w sieci zadebiutowała nowa seria plakatów z serialu

Premiera serialu „The Mandalorian” platformy Disney+ zbliża się wielkimi krokami. Pierwszy odcinek jednego z najbardziej oczekiwanych tegorocznych seriali pojawi się w nowym serwisie VOD już 12 listopada. Z okazji zbliżającej się premiery dostaliśmy właśnie nowe plakaty reklamowe, przedstawiające bohaterów serii. 

28.10.2019
19:56
The Mandalorian - nowe materiały promocyjne serialu Disney+
REKLAMA
REKLAMA

„The Mandalorian”, opowiadający o losach łowcy głów na obrzeżach Galaktyki, składać się będzie z ośmiu odcinków. Budżet pierwszego sezonu serialu wynosił 120 mln dolarów.

The Mandalorian - nowe plakaty promocyjne class="wp-image-337399"

Showrunnerem serialu jest Jon Favreau. Warto jednak zwrócić uwagę, że reżyser dwóch części „Iron Mana” i nowej wersji „Króla Lwa” nie stanął za kamerą żadnego z nich.

Stołek reżyserski przejęli od niego (m.in) Taika Waititi („Thor Ragnarok”, „Co robimy w ukryciu”), Dave Filoni (seriale „Star Wars: The Clone Wars” i „Star Wars: Rebels”), Rick Famuyiva („Dope”), a nawet Bryce Dallas Howard. Aktorka znana przede wszystkim z ról w filmach „Osada” czy „Jurassic World” już od jakiegoś czasu próbowała swoich sił w reżyserii filmów krótkometrażowych i dokumentalnych, ale będzie to jej pierwszy udział w projekcie serialowym.

Akcja „The Mandalorian” ma rozgrywać się między Epizodami VI - „Powrót Jedi”, a VII „Przebudzenie Mocy”, czyli w czasie po upadku Imperium, ale przed powstaniem Nowego Porządku. Produkcja podążać będzie za bohaterem Pedro Pascala, który próbuje żyć swoim wyjętym spod prawa życiem w zmieniających się warunkach społeczno-prawnych. Towarzyszyć mu będą: Gina Carao, Carl Weathers,  Taika Waititi, Giancarlo Esposito, Nick Nolte oraz Werner Herzog.

The Mandalorian - plakaty serialu Disney+ class="wp-image-337402"

Najnowsze zdjęcia promocyjne, opublikowane na oficjalnym koncie Disney+ na Facebooku, to pierwsza okazja, by z tak bliska przyjrzeć się designowi i ekwipunkowi niektórych postaci.

Warto przypomnieć też, że Favreau zdradził, że produkcja będzie korzystać z elementów starego i nowego kanonuGwiezdnych Wojen”. Twórcy nie zawahają się też dodać do historii własnych elementów.

REKLAMA

Aby podgrzać atmosferę warto zwrócić także uwagę, że dziennikarz The New York Times, który miał możliwość obejrzenia 30 minut pierwszego odcinka zdradził, że epizod zawiera w sobie „ogromny spoiler dotyczący świata Gwiezdnych Wojen”. Stanowiłoby to potwierdzenie tezy o dodawaniu własnych elementów kanonu.

Serial „The Mandalorian” dostępny będzie na platformie streamingowej Disney+ od 12 listopada.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA