REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Jeszcze więcej Baby Yody. Ruszyły prace nad 3. sezonem „The Mandalorian”

Chociaż emisja 2. sezonu „The Mandalorian” jeszcze się nie rozpoczęła, Disney+ już pracuje nad kontynuacją produkcji. Powstają scenariusz i koncepcje artystyczne do 3. odsłony pierwszego aktorskiego serialu osadzonego w uniwersum „Gwiezdnych wojen”.

22.04.2020
9:38
The Mandalorian sezon 3 disney plus
REKLAMA
REKLAMA

Do premiery 2. sezonu „The Mandalorian” jeszcze mnóstwo czasu. Serial zadebiutuje na platformie Disney+ dopiero w październiku. Fani produkcji mogą jednak odetchnąć z ulgą, bo już wiadomo, że nie będzie to jej ostatnia odsłona. Prace nad kolejną serią przygód tytułowego Mandaloriana już się rozpoczęły.

Tak przynajmniej donosi Variety. Jak czytamy na portalu, jeden z informatorów powiązanych z produkcją stwierdził, że Jon Favreau już od jakiegoś czasu pisze scenariusz, a pracownicy departamentu artystycznego pod wodzą Douga Chianga od kilku tygodniu tworzą koncepcje serialu. Inny informator portalu doniósł, że od 20 kwietnia 2020 roku pracuje również pion odpowiedzialny za dekoracje. Oznacza to, że preprodukcja już ruszyła.

2. sezon „The Mandalorian” już zrealizowany.

the mandalorian opinie baby yoda

2. sezon „The Mandalorian” pojawi się na platformie Disney+ w październiku tego roku. Mimo pandemii koronawirusa nie należy spodziewać się zmian tej daty, bo zdjęcia skończyły na początku marca, zanim jeszcze zaczęto zamykać plany z powodu COVID-19.

Biorąc pod uwagę daty premier 1. i 2. sezonu można się spodziewać, że 3. odsłona serialu pojawi się na platformie jesienią 2021 roku. Istnieje więc prawdopodobieństwo, że będziemy mogli obejrzeć ją w Polsce na Disney+.

REKLAMA

1. sezon „The Mandalorian” był jak do tej pory największym hitem platformy.

Nie ma się co temu dziwić. To w końcu pierwszy aktorski serial osadzony w najpopularniejszym na świecie uniwersum. Niedługo po premierze świat oszalał na punkcie pojawiającego się w nim Baby Yody. Produkcja sięgnęła też po niechlubny rekord. Bardzo chętnie ściągali ją z sieci mieszkańcy krajów (również naszego), w których serwis Myszki Miki nie był jeszcze dostępny. Tym samym w listopadzie 2019 roku okazał się najczęściej piraconym serialem.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA