REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Kartele narkotykowe nie chcą się odczepić od Clinta Eastwooda. Jest już zwiastun The Mule

Dziś, dość niespodziewanie, pojawił się pierwszy zwiastun inspirowanego faktami filmu sensacyjnego The Mule. Jego reżyserii podjął się Clint Eastwood, wystąpił też w głównej, tytułowej roli.

04.10.2018
19:51
the mule zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

Eastwood jest człowiekiem, który wyraźnie nie lubi marnować swojego czasu. Prace nad The Mule rozpoczął niemalże w dniu kinowej premiery jego poprzedniego dzieła, jakim był thriller 15:17 do Paryża. Nowy film opowie historię Earla Stone’a – starszego człowieka, który desperacko poluje na godnie płatną pracę i który mimowolnie staje się kurierem na usługach narkotykowego kartelu.

Jak nietrudno się domyślić, jego nietypowy zwrot w karierze zawodowej przyciąga uwagę bardzo niebezpiecznych – dla Stone’a i nie tylko – osobników. Należą do nich nie tylko bezwzględni handlarze narkotyków, ale również i amerykańskiej policji i służb. W rolę jednego z agentów DEA wciela się Bradley Cooper.

Realizacja The Mule odbyła się w ekspresowym tempie. Jego zwiastun sugeruje mocne kino.

Eastwood to nie tylko utytułowany aktor i reżyser, cieszący się dużym uznaniem zarówno wśród fanów kina, jak i zawodowych krytyków. To również wyjątkowo sprawny filmowiec – po zdobyciu finansowania i zaplecza od Warner Bros., od razu rozpoczął z ekipą zdjęcia, by zakończyć je już w lipcu.

REKLAMA

Materiał promocyjny filmu sugeruje, że będzie to mocna i emocjonalna opowieść o człowieku, który pod koniec swojego życia – prawdopodobnie z desperacji, będąc materialnie i emocjonalnie przypartym do muru – popełnił gigantyczny błąd, którego konsekwencjom teraz będzie musiał stawić czoła.

Niestety, jeszcze nie wiemy kiedy The Mule trafi do polskich kin. Prawdopodobnie nie równocześnie z premierą ogólnoświatową, która została wyznaczona na 14 grudnia bieżącego roku. U polskich dystrybutorów cisza i trudno się jej dziwić – zimą w polskich kinach będą emitowane aż dwa hity od Warner Bros: Aquaman z uniwersum DC oraz Narodziny gwiazdy z Bradleyem Cooperem i Lady Gagą w obsadzie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA