REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

"The Muppets" jednak z pełnym sezonem

Mimo iż wyniki oglądalności "The Muppets", produkowanego przez ABC Studios i The Muppets Studio serialu komediowego, są raczej umiarkowanie satysfakcjonujące w stosunku do sporych oczekiwań, zdecydowano się na zamówienie pełnego, 16-odcinkowego sezonu. 

30.10.2015
9:33
The Muppets jednak z pełnym sezonem
REKLAMA
REKLAMA

Jeszcze niedawno dyskutowano nie nad tym, czy "The Muppets" doczeka się pełnego sezonu, a nad tym, czy serial nie zniknie przedwcześnie z anteny. ABC poniosło bowiem spore nakłady finansowe na reklamę, tymczasem zarówno wyniki oglądalności, jak i mieszane recenzje i reakcje widzów oraz krytyków są na razie dla stacji dość rozczarowujące. Pilotażowy odcinek przyciągnął przed odbiorniki przeszło 9 milionów widzów, kolejny - aż o 4 miliony mniej.

muppety the muppets abc

Mimo wszystko zdecydowano się dać "The Muppets" szansę. Pierwszy sezon tej komediowej produkcji będzie miał szesnaście odcinków. ABC liczy zapewne na to, że serial zainteresuje większą ilość odbiorców podczas emisji powtórek i przy okazji wydania całość na DVD. Jeśli będzie inaczej, szanse na ewentualną kontynuację zmaleją praktycznie do zera. A byłaby szkoda, bo nam "The Muppets" naprawdę się spodobało. Tak pisała o nim Joanna: 

REKLAMA

Żarty sytuacyjne i gry słowne ujmują jak zawsze i szczerze bawią. Powrót „The Muppets” to naprawdę udany i dobry ruch. Nie ma tutaj odcinania kuponów od dawnego sukcesu, a jest solidna porcja rozrywki. Zdecydowanie warto sprawdzić.

Miejmy więc nadzieję, że zainteresowanie serialem wzrośnie. Zamówienie pełnego sezonu to dobry prognostyk.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA