REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Stacja NBC chce wskrzesić serial The Office. Mają wrócić starzy znajomi

Stacja NBC chce powrotu kolejnego niezwykle popularnego serialu komediowego ze swojego katalogu. Tym razem chodzi o The Office, które miałoby wrócić na antenę w przyszłym roku.

19.12.2017
10:07
Jest plan powrotu The Office. Zabraknie jednak głównej gwiazdy
REKLAMA
REKLAMA

Emitowana w latach 2005-2013 produkcja to remake brytyjskiego oryginału z Rickym Gervaisem i Martinem Freemanem w rolach głównych. The Office to mockument, ukazujący perypetie pracowników pensylwańskiej firmy Dunder Mifflin, zajmującej się dystrybucją papieru. Początkowo fabuła skupiała się na regionalnym kierowniku Michaelu Scotcie, którego grał Steve Carell. Jednak w późniejszych sezonach większą uwagę poświęcono innym bohaterom, takim jak recepcjonistka Pam Beesly (Jenna Fischer) czy sprzedawca Jim Halpert (John Krasinski).

Według doniesień TV Line w nowym sezonie The Office zobaczylibyśmy mieszankę starych i nowych postaci.

Nie jest pewne, o jakich biurowych weteranów chodzi. Jednak rozwiązania fabularne z ostatniego sezonu stanowią mocną przeszkodę dla powrotu niektórych postaci. Już pewne jest, że na plan nie wróci Steve Carell. Aktor był niekwestionowaną ikoną serialu, choć po jego odejściu w 2011 roku twórcy ciągnęli serial jeszcze przez dwa sezony.

 class="wp-image-117685"

Na stanowisku kierownika zastąpił go grany przez Rainna Wilsona Dwight Schrute, który od lat marzył o przejęciu stołka Michaela. Po zakończeniu emisji oryginalnego The Office Dwight miał być centralną postacią spin-offu zatytułowanego The Farm. Projekt nie powstał, a według TV Line NBC poszukuje nowej osoby do obsadzenia tej funkcji.

Można się zatem domyślać, że w nowej odsłonie nie zobaczymy także Schrute’a.

Uwielbiany przez widzów duet Pam/Jim również może nie być uwzględniony w scenariuszu. Pod koniec oryginalnej serii para podjęła pracę w Filadelfii. Wówczas przygodę z Dunder Mifflin zakończył także Stanley, który przeszedł na emeryturę, a Oscar zdecydował się poświęcić karierze polityka. Z kolei inny długoletni bohater The Office, Creed, trafił do więzienia.

REKLAMA

NBC chce powrotu serialu pod koniec 2018 roku.

Co ciekawe, to trzecia z propozycji wskrzeszenia popularnych serii komediowych. Niedawno kierownictwo stacji wyraziło zainteresowanie nowym sezonem Will i Grace oraz sitcomu ABC Roseanne.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA