REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Frank Castle kontra Billy Russo: runda druga. Nowy sezon „The Punisher” z oficjalnym zwiastunem

Netflix powoli usuwa ze swojej platformy seriale z bohaterami Marvela. Jednym z ostatnich jest „The Punisher”, który wkrótce trafi do serwisu z nowym sezonem. Produkcja właśnie doczekała się pełnoprawnego zwiastuna.

10.01.2019
19:36
the punisher netflix
REKLAMA
REKLAMA

Frank Castle pierwszy raz w serialu Netfliksa pojawił się w drugim sezonie „Daredevila”. Popularność antybohatera była jednak tak wielka, że szefowie serwisu VOD postanowili dać mu jego własny serial. Produkcja zyskała pozytywne oceny od recenzentów i doczekała się wystarczająco dobrych wyników oglądalności, żeby Netflix zamówił następny sezon. W międzyczasie jednak nad produkcjami Marvela na platformie zawisły czarne chmury. Narodziny Disney+ oraz malejąca liczba wyświetleń sprawiły, że skasowane zostały „Iron Fist”, „Luke Cage”, a ostatnio też „Daredevil”.

Podobny los po 2. sezonie czeka prawdopodobnie także „The Punisher”. Ale fani produkcji mogą na razie cieszyć się zbliżającą się premierą nowych odcinków.

W pierwszej odsłonie serialu Frank Castle poszukiwał osób odpowiedzialnych za morderstwo jego rodziny. Okazało się, że zamieszany w sprawę był też jego przyjaciel, Billy Russo. Brutalny pojedynek między mężczyznami zakończył się zwycięstwem Punishera. Ciężko ranny Russo przetrwał jednak swoje obrażenia, przyjął alter-ego Jigsawa i zaczął planować swoją zemstę.

Netflix na razie ukrywa szczegóły fabuły nadchodzącego sezonu, ale już na podstawie opublikowanego zwiastuna można stwierdzić z całkowitą pewnością, że metody Punishera nadal będą brutalne. Los połączy ścieżki mężczyzny i Amy Bendix, córki pewnego szeryfa z Ohio. Oboje narażą się grupie przestępców, którzy wyślą na nich morderców z Jigsawem na czele. Nie zabraknie trupów i okaleczeń, co doskonale pasuje do Punishera znanego z komiksów.

The Punisher zwiastun - kiedy premiera?

REKLAMA

Do tytułowej roli powróci Jon Bernthal. Wśród znanych twarzy w obsadzie zobaczymy także Bena Barnesa, Amber Rose Revah, Corbin Bernsen, Annette O’Toole, Josh Stewart, Floriana Lima i Giorgia Whigham, która wcieli się w rolę Bendix. Ten sezon podobnie jak poprzedni będzie liczyć sobie trzynaście epizodów. Wbrew pierwotnym zapowiedziom fani raczej nie powinni się spodziewać, że gościnie w produkcji pojawią się bohaterowie znani z innych seriali Marvela na Netfliksie.

2. sezon „The Punisher” zadebiutuje w serwisie 18 stycznia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA