REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD

Jeden z najpopularniejszych europejskich seriali Netfliksa powraca. Serwis pokazał zwiastun 3. sezonu „The Rain”

Przed nami premiera finałowego sezonu jednego z najpopularniejszych europejskich seriali Netfliksa. Platforma streamingowa właśnie udostępniła zwiastun 3. odsłony „The Rain”.

15.07.2020
12:35
the rain sezon 3 zwiastun netflix
REKLAMA
REKLAMA

Duńska produkcja „The Rain” jest (obok „Dark”) jednym z najpopularniejszych europejskich seriali Netfliksa. Z niemieckim „Darkiem” łączy go jeszcze to, że niemal w tym samym czasie, w odpowiedzi na entuzjastyczne reakcje widzów, platforma podjęła decyzję o przedłużeniu obu tytułów.

Tym sposobem, 3. i jednocześnie finałowy sezon „The Rain” trafi do serwisu już 6 sierpnia. W oczekiwaniu na premierę, Netflix opublikował zwiastun ostatniego sezonu:

Jedno chce ocalić świat, a drugie zacząć wszystko od nowa. Rasmus i Simone znów stają naprzeciw siebie do walki, w której stawką jest to, co pozostało z ludzkości. Wirusa można zatrzymać. Ale wszystko ma swoją cenę. Przygotuj się na koniec — już 6 sierpnia.

— zapowiada serwis.

Serial „The Rain” opowiada o grupie nastolatków, którzy muszą się zmierzyć z mroczną tajemnicą. W dość bliskiej przyszłości na Skandynawię spada nietypowy deszcz. Okazuje się, że w jego kroplach czai się wyjątkowo niebezpieczny, śmiertelny wirus.

REKLAMA

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA