REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Więcej nowych scen i szczegółów fabuły „The Suicide Squad”. Grupa morderców stanie naprzeciw olbrzymiej rozgwiazdy

Serwis HBO Max powoli rozkręca marketingową machinę przed premierą filmu „Legion samobójców: The Suicide Squad”, a wydatnie pomaga mu w tym James Gunn. Popularny reżyser pochwalił się dwoma nowymi reklamami telewizyjnymi, w których pojawiło się kilka nowych scen. Rzucił też więcej światła na postaci Ratcatcher 2 i Starro.

30.03.2021
10:18
The Suicide Squad: James Gunn pokazał nowe sceny. Kim jest Starro?
REKLAMA
REKLAMA

W 2020 roku fani komiksów nie mieli zbyt wielu okazji na obejrzenie swoich ulubionych bohaterów na małym czy dużym ekranie. Najbliższy rok będzie jednak pod tym względem zupełnie inny. Widzowie mają już za sobą debiuty seriali „WandaVision”, „The Falcon and the Winter Soldier” i „Invincible”, a duży szum wywołała też premiera tzw. Snyder Cut „Ligi Sprawiedliwości”. Kolejne tytuły są już w drodze. Na HBO GO nareszcie trafi „Wonder Woman 1984”, a w następnej kolejności obejrzymy też „Czarną Wdowę” i „The Suicide Squad”.

Zwiastun ostatniej z wymienionych produkcji trafił do widzów w miniony piątek i wzbudził wśród nich sporo dyskusji. Materiał wideo przedstawiający nowe dzieło reżysera Jamesa Gunna obfitował w żarty, przemoc (nowy „Legion samobójców” otrzymał kategorię R) i bohaterów z dalszego szeregu DC Comics. Wielu z nich zapewne prędzej czy później zginie, w końcu mowa o „The Suicide Squad”, ale przynajmniej część będzie pełnić ważną rolę w fabule.

James Gunn opublikował dwa nowe spoty reklamowe i zasugerował powiązanie postaci Ratcatcher 2 i Starro.

Oba filmiki trwają po kilkadziesiąt sekund, więc siłą rzeczy nie przedstawiają ogromu nowych scen. Dowiadujemy się z nich jednak kilku ciekawych szczegółów. Okazuje się, że mężczyzna mówiący w piątkowym trailerze o samobójczej misji, to nie kto inny jak Thinker (w tej roli Peter Capaldi). Antagonista znany najlepiej jako przeciwnik Flasha wyraźnie nie będzie zadowolony z planu przedstawionego mu przez innych członków drużyny.

REKLAMA

W spotach reklamowych dostrzeżemy też kilka nowych ujęć z samego środka akcji m.in. z udziałem Bloodsporta i Kapitana Bumeranga. Najważniejsza scena wydaje się natomiast dotyczyć Ratcatcher 2, czyli nowej wersji trzeciorzędnego przeciwnika Batmana. James Gunn napisał na swoim Instagramie, że „coś kryje się za Ratcatcher 2” w nawiązaniu do jednego z ramion Starro widzianego w kolejnym ujęciu. Czy to właśnie ta postać uwolni obcego najeźdźcę (i pierwszego w historii przeciwnika komiksowej Ligi Sprawiedliwości) widzianego pod koniec zwiastuna? Nowe wideo zdają się to sugerować, ale na potwierdzenie tej hipotezy przyjdzie nam jeszcze poczekać.

Film „The Suicide Squad” zadebiutuje 8 sierpnia. Trudno na razie stwierdzić, czy w Polsce obejrzymy go w kinach czy na VOD.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA