REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix

Netflix ujawnił wybuchowy początek 2. sezonu „The Umbrella Academy”. Sprawdźcie wideo

„The Umbrella Academy” to jeden z najbardziej wyczekiwanych seriali tego lata. Nowy sezon produkcji już wkrótce pojawi się na platformie Netflix, która postanowiła podsycić oczekiwania widowni specjalnym wideo. Dzięki niemu dowiedzieliśmy się, jak będą wyglądać wczesne pierwsze minuty premierowego odcinka.

29.07.2020
17:43
the umbrella academy netflix
REKLAMA
REKLAMA

Netflix na poważnie promuje nowy sezon swojej produkcji już od kilku tygodni. Wcześniej użytkownicy platformy mieli okazję zapoznać się z dużym zwiastunem nadchodzących epizodów i dowiedzieć się więcej na temat ich fabuły. Wiedzieli więc, że Hargreevsowie ratując świat przed zagładą, w pewnym sensie jeszcze przyspieszą tragiczne wydarzenia. Podróż członków The Umbrella Academy do przeszłości znacząco zmieni bowiem historię Stanów Zjednoczonych.

Już pierwsze minuty 2. sezonu pokazują o jak poważnych różnicach mówimy. Związek Radziecki napadnie bezpośrednio na USA i rozpocznie się wojna na amerykańskich ziemiach. I to wojna nuklearna, o czym boleśnie przekonają się Hargreevsowie. Opublikowana na platformie YouTube scena początkowa tylko to potwierdza.

The Umbrella Academy od serwisu Netflix – kiedy premiera?

Nawet niezwykłe moce głównych bohaterów „The Umbrella Academy” okażą się bezużyteczne w starciu z potęgą atomu. Trzeba natomiast przyznać, że ujawniona przez Netfliksa scena nie wydaje się do końca realna. To raczej swego rodzaju wizja lub zapowiedź tego, co może się wydarzyć, jeśli Numer Pięć nie zdoła z powrotem zebrać porozrzucanych po różnych częściach Stanów Zjednoczonych członków swojej rodziny.

REKLAMA

Autorami oryginalnej opowieści, na której oparta została popularna seria największego serwisu VOD są Gerard Way (frontman zespołu My Chemical Romance) oraz ilustrator Gabriela Ba. W Polsce oryginalne komiksy są rozprowadzane przez wydawnictwo KBOOM. Póki co do rodzimych czytelników trafiły dwa tomy (z trzech dotychczas powstałych). W planach jest powstanie również 4. komiksu, którego premierę zapowiedziano na bieżący rok.

Premiera nowego sezonu „The Umbrella Academy” już w piątek, 31 lipca. Poprzedni sezon serialu znajdziecie na platformie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA