REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Netflix zdradził tożsamość członków tajemniczej Akademii Sparrow z 3. sezonu „The Umbrella Academy”

Netflix odpalił na początku tego tygodnia bombę związaną z 3. sezonem „The Umbrella Academy”. Popularny superbohaterski serial pod koniec poprzedniej serii doczekał się nowej grupy herosów zwanej Akademia Sparrow. Serwis VOD właśnie zdradził tożsamość jej poszczególnych członków i kto ich zagra.

11.01.2021
17:08
the umbrella academy netflix
REKLAMA
REKLAMA

Uwaga! Tekst zawiera spoilery dotyczące fabuły „The Umbrella Academy”.

Dzięki premierze 2. sezonu „The Umbrella Academy” okazała się jednym z najpopularniejszych seriali Netfliksa w zeszłym roku. Fani serii opartej na komiksach Gerarda Waya i Gabriela Ba od razu po obejrzeniu nowych odcinków zabrali się zresztą do wypatrywania informacji o kolejnej części, której powstanie potwierdzono w listopadzie. Mieli ku temu bardzo dobry powód, bo 2. sezon zakończył się w sposób niezwykle intrygujący.

Główni bohaterowie produkcji trafili do nowej linii czasowej, w której to nie ich pod swoje skrzydła wziął Sir Reginald Hargreeves. Zamiast tego ekscentryczny milioner stworzył Akademię Sparrow opartą na innej siódemce dzieci urodzonych w niezwykłych okolicznościach. Grupa ta zaliczyła swoiste wejście smoka w ostatnim odcinku poprzedniej części, ale na ten moment trudno dokładnie ocenić, jaką rolę będzie pełnić w 3. odsłonie „The Umbrella Academy”.

Akademia Sparrow liczy siódemkę postaci, których charaktery zostały właśnie przedstawione przez serwis Netflix.

Rolę lidera superbohaterskiej grupy z alternatywnej rzeczywistości pełni Marcus, znany też jako numer 1. To uczciwy i prawy mężczyzna, ale jednocześnie zabójczy i wyrachowany. W biogramie wysłanym do mediów przez Netfliksa zaznacza się też, że ma on posłuch godny przywódcy, choć nigdy nie podnosi głosu. Numerem 2 w Akademii Sparrow jest znany także z Akademii Umbrella Ben, w którym zostało jednak niewiele z dawnego siebie. Kolejne numery przypadają zaś Fei (dążąca po trupach i zabójczo inteligenta dziewczyna marzący o prawdziwej przyjaźni), Alphonsowi (lata walki z przestępczością odcisnęły na nim fizyczne i psychiczne piętno, ale nie pozbawiły go kąsliwego poczucia humoru), a także Sloane (romantyczce i marzycielce mającej własne tajemne plany).

REKLAMA

Numerami 6 i 7 są zaś Jayme i Christopher. Ona to mająca w sobie bestię najbliższa przyjaciółka Alphonsa, a on to telekinetyczna kostak o nieznanym pochodzeniu, która w Akademii Sparrow pełni rolę wyroczni. W wymienionych bohaterów wcielą się Justin Cornwell, Justin H. Min (będzie grać podwójną rolę), Britne Oldford, Jake Epstein, Genesis Rodriguez i Cazzie David. Oprócz nowych aktorów w 3. sezonie „The Umbrella Academy” powrócą również znani nam doskonale odtwórcy głównych ról z poprzednich serii: Elliot Page, Tom Hopper, David Castaneda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, Aidan Gallagher, Justin H. Min, Ritu Arya, Adam Godley i Colm Feore. Kontynuacja nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery.

Oba poprzednie sezony „The Umbrella Academy” znajdziecie na platformie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA