REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix /

Zwariowana rodzinka superbohaterów powróci. Powstanie 2. sezon „The Umbrella Academy”

Nie powinno to nikogo szczególnie dziwić, zwłaszcza, że zakończenie 1. sezonu pozostawiało otwarte drzwi do kontynuowania serialu. Tak się właśnie stało, gdyż zamówiono kolejną porcję odcinków o nie do końca stabilnej rodzince.

27.02.2019
18:42
the umbrella academy sezon 2 netflix
REKLAMA
REKLAMA

„The Umbrella Academy” zadebiutowało na platformie Netflix niecałe dwa tygodnie temu, bo 15 lutego. To opowieść o obdarzonym niezwykłymi mocami rodzeństwie, które spotyka się ponownie po śmierci ojca. Wówczas wychodzą na jaw szokujące rodzinne sekrety. Dodatkowo, dla dodania pikanterii, okazuje się, że ludzkości grozi zagłada.

Pomysł został oparty na komiksie autorstwa Gerarda Waya, byłego wokalisty My Chemical Romance. On sam jest także producentem wykonawczym serialu. Na ekranie pojawili się m.in. Ellen Page, Tom Hopper, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, David Castañeda, Aidan Gallagher, Cameron Britton oraz Mary J. Blige.

Plan zdjęciowy 2. sezonu „The Umbrella Academy” ma wystartować pod koniec 2019 roku.

Tak doniósł portal Geeks World Wide, a także zdradzono, że nowe odcinki będą realizowane w Toronto. Reżyserem premierowego odcinka nowej serii został Peter Hoar. On też odpowiadał za dwa epizody z poprzedniego sezonu - dokładniej za 1. i 10., czyli „We Only See Each Other at Weddings and Funerals” oraz „The White Violin”.

Nie jest jeszcze znana data premiery, ani tym bardziej szczegóły dotyczące fabuły. Ta być może przedstawi wydarzenia dziejące się bezpośrednio po 1. sezonie lub też zaserwuje nam wycieczkę w przeszłość. My jeszcze tego nie wiemy, ale zupełnie inaczej jest w przypadku Gerarda Waya. Oto co mówił w rozmowie z portalem Collider przy okazji premiery 1. serii odcinków:

To, co zrobiłem dla showrunnera serialu, Steve’a Blackmana, oraz całej reszty scenarzystów, to przygotowanie 18-stronicowego dokumentu, który wykładał całą fabułę. Nawet tę z komiksów, które jeszcze nie powstały. Dałem im plan tego, co się wydarzy, bo potrzebne jest ułożenie pewnych rzeczy na potrzeby przyszłych sezonów.

„The Umbrella Academy” można oglądać w serwisie Netflix.

REKLAMA

[AKTUALIZACJA, 11:05, 28.02.2019]

Jak bądź podane wcześniej źródło zapewnia o zamówieniu 2. sezonu serialu, tak Netflix Polska twierdzi, że nie jest to jeszcze potwierdzona informacja.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA