REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Netflix obiecuje popaprany ciąg dalszy. Zobacz zapowiedź 2. sezonu „The Umbrella Academy”

Zamówiono kolejną porcję odcinków o nie do końca stabilnej rodzince. Netflix opublikował wideo zapowiadające 2. sezon „The Umbrella Academy”.

02.04.2019
19:02
the umbrella academy sezon 2 netflix
REKLAMA
REKLAMA

Co prawda już wcześniej pojawiła się nowina mówiąca, że powstaje kolejna seria zapoczątkowanego w lutym tego roku serialu. Wtedy jednak Netflix Polska zabrał głos w sprawie twierdząc, że informacja nie jest jeszcze potwierdzona. Minęło kilka tygodni i wiemy już, że „The Umbrella Academy” powróci z 2. sezonem.

Wszyscy ci, których zżerała ciekawość po finale poprzedniej serii, w końcu znajdą ukojenie. Czeka na nas 10 nowych odcinków, jednak nie jest jeszcze znana data premiery. Wiemy za to, że produkcja ma wystartować tego lata w Toronto.

„The Umbrella Academy” - zapowiedź 2. sezonu:

Serial jest oparty na serii popularnych, wyróżnionych nagrodą Eisnera komiksów stworzonych i napisanych przez Gerarda Waya, wokalistę My Chemical Romance. Ich ilustratorem jest Gabriel Bá, a wydawcą Dark Horse Comics.

Na ekranie dysfunkcyjna rodzina superbohaterów wspólnie próbuje rozwiązać tajemnicę śmierci ojca. Wśród nich są Luther, Diego, Allison, Klaus, Vanya i Numer Pięć. Ze względu na dzielące ich różnice osobowościowe i mocno odmienne umiejętności, a także mroczne widmo globalnej apokalipsy, członkowie rodziny zaczną się jednak od siebie oddalać, tak jak to już zrobili wcześniej.

Netflix poinformował, że w nowym sezonie pojawią się nowi aktorzy. Nie znamy jednak jeszcze ich nazwisk.

REKLAMA

Pewnym jest za to powrót starej gwardii. W serialu ponownie wystąpią Ellen Page, Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, Aidan Gallagher i Justin Min. Steve Blackman („Fargo”, „Altered Carbon”) będzie dalej pełnić funkcje showrunnera i producenta wykonawczego.

Dotychczasowe odcinki „The Umbrella Academy” są dostępne na platformie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA