REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Żywe trupy nie czekają na Halloween. Początek 9. serii The Walking Dead można już obejrzeć na YouTubie

The Walking Dead wraca już w poniedziałek z 9. sezonem. Jego twórcy zachęcają do oglądania kolejnych odcinków i umieszczają w sieci pierwsze 5 minut nowej serii.

05.10.2018
19:42
the walking dead 9 sezon 2
REKLAMA
REKLAMA

Opowieść o Żywych trupach i koegzystujących z nimi na ruinach cywilizacji ludziach od 9 lat zapewnia rozrywkę milionom ludzi na całym świecie. The Walking Dead nadal jest jednym z najpopularniejszych seriali w historii telewizji.

W ostatnich latach poziom produkcji był mocno nierówny, ale 9. sezon ma szansę tchnąć życie w szary i pozbawiony kolorów świat oraz w bohaterów, których losy śledzimy blisko dekadę. Otwarcie pilotażowego odcinka nowej serii daje na to nadzieję.

 class="wp-image-208658"

The Walking Dead - pierwsze 5 minut 9. serii.

Twórcy kanału FOX Polska w ramach akcji promocyjnej postanowili udostępnić w serwisie YouTube kilka minut pierwszego odcinka, aby dać widzom przedsmak tego, co ich czeka po weekendzie. W materiale wideo widzimy, w jaki sposób bohaterowie żyją po zakończeniu wojny ze Zbawcami pod wodzą Negana.

W oczy rzuca się to, w jak prowizoryczny sposób wzmacniają swoje domostwa i inne budynki użyteczności publicznej. Pierwszym bohaterem, którego widzimy, jest Rick. Wychodzi na taras, gdzie spotyka swoją (przyszywaną?) córkę oraz partnerkę, Michonne. Bawią się i śmieją.

Widzimy też, jak sobie radzi Daryl oraz kilku innych bohaterów. Pozostali są wspominani w dialogach, więc mamy potwierdzenie, że podczas przeskoku czasowego pomiędzy sezonami The Walking Dead nic im się nie stało. Nie wiadomo oczywiście, jak długo taki stan się utrzyma.

 class="wp-image-208652"

Co nas czeka w 9. serii The Walking Dead?

Od dawna wiemy, że obsadę serialu opuści w tym roku główny bohater. Oczywiście nie zobaczymy na tym fragmencie, w jaki sposób Rick Grimes pożegna się z towarzyszami, a niewykluczone, że również z życiem. Na to przyjdzie jeszcze czas, bo Andrew Lincoln wziął udział w kręceniu kilku odcinków.

Wiemy też, że bohaterowie wyruszą w jakąś podróż i wdadzą się w konflikty między sobą. Najpewniej wybuchnie burza na linii Rick-Maggie. Jest między nimi mnóstwo złej krwi ze względu na to, że przywódca ocalałych w Aleksandrii oszczędził Negana. Swoją drogą, Maggie też ma się w tym sezonie ulotnić. Ciekawe, w jaki sposób…

REKLAMA

The Walking Dead wraca w Stanach Zjednoczonych z 9. sezonem z niedzieli na poniedziałek o 3:00 w nocy polskiego czasu.

W naszym kraju serial będzie można obejrzeć 8 października na antenie kanału FOX Polska 3:30, czyli pół godziny po amerykańskiej premierze. Ponowna emisja zaplanowana jest na godz. 22:00.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA