REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Komiksy

Nie możesz się doczekać „Wiedźmina” od Netfliksa? Już dziś kupisz komiks dwóch Polek o przygodach Geralta

Stęskniliście się za Geraltem z Rivii? Od dzisiaj możecie na nowo przenieść się do jego świata. Tym razem w wersji komiksowej dzięki pierwszemu zeszytowi „The Witcher: Of Flesh and Flame”.

19.12.2018
12:07
The Witcher: Of Flesh and Flame
REKLAMA
REKLAMA

Na serial o najsłynniejszym Wiedźminie jeszcze trochę poczekamy, bo jego premiera ma odbyć się w 2019 roku i to najprawdopodobniej pod koniec. Dużej gry fabularnej też nie ma się co spodziewać, pozostaje nam tylko cieszenie się okazjonalnymi, mniejszymi dodatkami i występami Geralta w innych seriach, jak na przykład „Soulcalibur VI”. Kolejnych książek także nie widać nigdzie na horyzoncie. Jeśli jednak chcecie już westchnąć ze zrezygnowania, radzimy się powstrzymać.

Od dzisiaj możecie kupić pierwszy zeszyt komiksu „The Witcher: Of Flesh and Flame” wydawnictwa Dark Horse. Jak wynika z krótkiego opisu:

Geralt zostaje wezwany przez starego przyjaciela do pomocy przy rozwiązaniu zagadki, w którą uwikłana jest córka znajomego. Po przybyciu na miejsce w celu zbadania sprawy, Geralt z zaskoczeniem odkrywa obecność innego przyjaciela z przeszłości. Wkrótce przenosi się do krainy, która wykroczy poza jego pierwotne wyobrażenia.

Seria komiksów, których początkiem jest omawiany pierwszy zeszyt, będzie śledziła losy Geralta i Jaskra w trakcie zupełnie nowej przygody.

Za stworzenie „The Witcher: Of Flesh and Flame” odpowiada polski duet artystek, Aleksandra Motyka, która napisała scenariusz do dzieła, oraz Marianna Strychowska odpowiedzialna za okładkę i rysunki. Jakiś czas temu rozmawialiśmy ze Strychowską o nadchodzącym komiksie. Artystka zapowiadała wtedy, że czytelnicy spotkają na kartach tego zeszytu postaci znane z gier, ale także pełen wachlarz nowych bohaterów oraz debiutujących w świecie Geralta z Rivii stworów.

Od dzisiaj możecie przekonać się na własne oczy, jak wypada nowy komiks „The Witcher: Of Flesh and Flame”.

REKLAMA

Wprawdzie Dark Horse to amerykański wydawca, jednak istnieje możliwość międzynarodowej dostawy. Niestety, jeśli będziecie chcieli otrzymać wersję papierową komiksu, to będziecie musieli na niego trochę poczekać. Najkrótszy czas dostawy wprawdzie oferowany jest w zakresie od dwóch do ośmiu dni roboczych, jednak taka przyjemność kosztuje ponad 50 dol. Bardziej przyjazne ceny (w okolicach 7-8 dol.) oferują dwie pozostałe możliwości przesyłki, które deklarują czas dostawy w zakresie 7-18 dni roboczych (Priority) oraz 20-30 dni roboczych (Standard). Na szczęście dla bardziej niecierpliwych istnieje także możliwość zakupienia wersji online. Sam komiks dostaniemy w cenie 3,99 dol., czyli około 15 zł.

Komiks „The Witcher: Of Flesh and Flame” możecie kupić od dzisiaj za pośrednictwem strony internetowej wydawnictwa Dark Horse.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA