REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. YouTube
  3. Wideo

Tego jeszcze nie grali. Szyc i Kuźniar będą robić razem teatr w internecie

Najlepsze prezenty to te, które sami sobie sprawiamy. Chyba podobnie myśli Borys Szyc - aktor w swoje 40. urodziny ogłosił powstanie własnego teatru w internecie. Platforma TheMuBa ruszy w październiku.

05.09.2018
11:45
themuba borys szyc
REKLAMA
REKLAMA

W TheMuBa (theatre music ballet) będzie można obejrzeć na żywo spektakle, koncerty czy przedstawienia baletowe. TheMuBa jest własnością spółki Artpark, której prezesem jest inwestor Marek Maślanka, natomiast wiceprezesem Jarosław Kuźniar. Borys Szyc zasiada w zarządzie firmy.

W radzie programowej platformy znaleźli się Łukasz Maciejewski - krytyk teatralny oraz Andrzej Pągowski - twórca znaku i identyfikacji graficznej.

Co obejrzymy na TheMuBa?

Pierwszym spektaklem emitowanym na żywo na platformie będą Inne Rozkosze z krakowskiego Teatru Stu. Premiera została zaplanowana na 12 października o godz. 19:00. W repertuarze znalazł się także spektaktl Ucho, gardło, nóż Teatru Polonia Krystyny Jandy. Z kolei z myślą o miłośnikach muzyki zarejestrowano ekskluzywnie dla platformy koncert World Orchestra Grzecha Piotrowskiego. Szczegóły dotyczące repertuaru znajdziecie na stronie TheMuBa.

TheMuBa - ile to kosztuje?

REKLAMA

Ceny biletów rozpoczynają się od 19,90 zł. Posiadacze internetowego biletu będą mogli uczestniczyć w spektaktlu live i / lub mieć dostęp do nagrania przez kolejny weekend. Zalogowani użytkownicy platformy otrzymaja oprócz tego dostęp do materiałów dodatkowych, pokazujących kulisy produkcji, wywiady czy inne treści wideo.

Platforma będzie dostępna na wszystkich urządzeniach stacjonarnych i mobilnych.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA