REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Jay-Z i Beyonce w Polsce. Wejściówkę kupisz tylko w serwisie TIDAL

O tym, że duet Jay-Z & Beyonce wystąpi w Polsce, pisaliśmy jakiś czas temu. Zgodnie z zapowiedzią, ruszyła sprzedaż pierwszej grupy biletów na to wydarzenie. Co ciekawe, wyłącznie za pośrednictwem platformy muzycznej TIDAL.

19.03.2018
19:55
TIDAL ma biletowy monopol na duet Jay-Z & Beyonce w Polsce
REKLAMA
REKLAMA

Chcesz kupić bilety w pierwszej turze przedsprzedaży? Musisz być użytkownikiem platformy TIDAL. W ten sposób Jay-Z oraz Beyonce łączą wspólną trasę koncertową OTR II (on The Run II) z serwisem muzycznym, którego są współwłaścicielami oraz akcjonariuszami. To właśnie na TIDAL trafiła pierwsza partia wejściówek. Do 22 marca 2018 r. można je nabyć wyłącznie tam. Później oferta zostanie rozszerzona na inne portale.

To kolejny raz, kiedy para J-Lo i Jay-Z wykorzystują artystyczną pozycję do promowania platformy TIDAL, której są twarzami i współwłaścicielami. W 2016 roku Beyonce wydała album Lemonade na wyłączność we własnym serwisie streamingowym. Krążek do teraz nie pojawił się w Spotify, chociaż można go kupić w iTunes czy Amazon Music.

Bilety na platformie TIDAL wahają się od 82 do 550 zł za miejsce.

 class="wp-image-144363"
REKLAMA

Każdy klient może zakupić maksymalnie cztery bilety na jedno konto. Jeżeli macie ochotę podejść bliżej sceny, numerowane miejsca w strefie na płycie są gwarantowane wejściówkami z kategorii VIP, za które płaci się od 850 do 3500 złotych. Astronomiczne sumy, ale i koncert to jedno z największych i najważniejszych wydarzeń muzycznych w całym 2018 roku.

Jay-Z i Beyonce zagrają w Polsce na Stadionie Narodowym. Koncert odbędzie się w sobotę 30 czerwca. Start wydarzenia został zaplanowany na 16:30.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA