REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Dostęp do muzyki za cztery złote. TIDAL ze specjalną promocją

To z pewnością będzie nie lada gratka dla fanów muzycznych dźwięków. Tylko do końca stycznia nowi użytkownicy TIDAL mogą skorzystać z promocji, dzięki której przez dwa miesiące zyskają dostęp do muzyki bez limitu za jedyne cztery złote. Poznajcie szczegóły.

12.12.2022
12:39
Tidal Polska
REKLAMA

TIDAL do końca stycznia przygotował dużą atrakcję dla fanów muzyki. Nowi użytkownicy aplikacji mogą skorzystać z promocji, dzięki której przez dwa miesiące zyskają dostęp do muzyki bez limitu w pakiecie TIDAL HiFi za jedyne cztery złote.

REKLAMA

Specjalna promocja TIDAL tylko do końca stycznia.

Dzięki aplikacji fani muzycznych dźwięków mogą doświadczać muzyki bez reklam w jakości dźwięku HiFi, ale też korzystać z ogromnej biblioteki, liczącej ponad 90 milionów utworów. Znajdują się tam najnowsze hity czy legendarne klasyki. Jeśli chcesz podzielić się muzyką z innymi, możesz to zrobić w bardzo łatwy sposób. Od niedawna użytkownicy TIDAL mogą tworzyć profile, na których mogą udostępniać ulubione piosenki m.in. znajomym czy rodzinie. Jak tłumaczy TIDAL, profile są pierwszym krokiem do tego, aby uczynić streaming bardziej społecznym i wspólnotowym.

Warto dodać, że w pakiecie HiFi po upływie okresu promocyjnego, 10 % wartości subskrypcji co miesiąc przelewana jest na konto najczęściej słuchanego przez nas artysty, więc w ten sposób wspieramy naszych muzycznych ulubieńców. Z oferty dwa miesiące w pakiecie TIDAL HiFi za 4 złote można skorzystać tutaj: https://tidal.com/offers/2for2. Warto dodać, że akcja promocyjna potrwa do końca stycznia 2023 roku, natomiast skierowana jest tylko dla nowych użytkowników TIDAL. Z kolei po okresie promocyjnym można kontynuować subskrypcję za 19,99 zł razem z miesięcznymi podatkami.

REKLAMA

TIDAL: platforma muzyczno-rozrywkowa dostępna jest w 62 krajach

TIDAL to prowadzona przez artystów globalna platforma muzyczno-rozrywkowa, która ma na celu stworzenie zrównoważonego, zorientowanego na artystę i fanów modelu biznesowego dla branży muzycznej. Dzięki innowacyjnym funkcjom, takim jak bezpośrednie płatności dla artystów, TIDAL umożliwia artystom przedefiniowanie ich miejsca w branży muzycznej. Dostępna w 62 krajach usługa zawiera w swoim katalogu ponad 90 milionów utworów i 450 000 wysokiej jakości filmów, a także serie wideo i podcasty.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA