REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Tiktokerka opowiada o randkowaniu osób plus size. Tak wspiera kobiety

Tik Tok jest platformą, która przyciąga różne osoby, szukające rozmaitych treści. Na platformie świetnie sobie radzi polska użytkowniczka, działająca pod pseudonimem Karla, która opowiada m.in. o randkowaniu osób plus size. Jej filmiki spotykają się z entuzjastycznym odbiorem ze strony fanów, a ona sama podkreśla, że wygląd to nie wszystko.

05.01.2023
12:48
Tik Tokerka
REKLAMA

Tik Tok w krótkim czasie podbił serca internautów.To platforma, która poza zabawnymi treściami, daje też możliwość mówienia o tematach osadzonych w kontekście społecznym. Temat bycia plus size i sam ruch body postitive wciąż zbudzają ogromne emocje i dyskusje, również w mediach społecznościowych.

REKLAMA

Tiktokerka Karla o byciu plus size i randkowaniu.

Polska użytkowniczka Tik Toka Karla, która pisze o sobie w sieci, że zajmuje się makijażami i charakteryzacją oraz tworzy bezpieczną przestrzeń w sieci, zajęła się m.in. tematyką randkowania osób plus size. Karla bazuje na swoim przykładzie i w jednym z najnowszych filmików zdradziła, jak u niej wyglądały ranki z perspektywy osoby plus size. Karla podkreśla, że pewność siebie nie bierze się z wyglądu, co z pewnością będzie budujące dla nastolatek, które przerabiają temat randkowania.

Randki, kiedy jesteś plus size. Z mojego doświadczenia. Kiedyś myślałam, że jak nie schudnę, to nikt nie będzie chciał się ze mną umawiać. Przez to, że moje doświadczenia z liceum były różne, a dodatkowo wszyscy dookoła mi to powtarzali i wmawiali, to wierzyłam w te kłamstwa. Za każdym razem, jak podbijał do mnie przystojny ziomek, moją pierwszą myślą było: "Pewnie ziomek robi sobie bekę i założył się z kolegami - opowiada Karla.

@karlisstas

Przestawienie swojego myślenia może być wymagające i pewnie na swojej drodze spotkacie wiele chamów i prostaków, ale zawsze znajdzie się ta jedna osoba, która sprawi, że będziecie się uśmiechać za każdym razem do telefonu jak głupi. Self-confidence is the key. bbiggirltalkbykarlabbiggirltalkpplussizemodelccurvytiktokd#dainting

♬ DRESSCODE - 2115 & Bedoes 2115 & White 2115

Przez długi czas tik tokerka była przekonana, że jest zapraszana na randki, nie na serio, a dla wspomnianej już "beki". Nie wierzyła, że mężczyzna chce po prostu ją bliżej poznać. Dopiero, gdy poznała pierwszego partnera, utwierdziła się w przekonaniu, że wygląd to nie wszystko, a każdy zasługuje na miłość i nieważne, czy jest szczupły, czy też ma dodatkowe kilogramy.

Użytkowniczki Tik Toka dziękują Karli za mówienie o randkowaniu z perspektywy plus size

REKLAMA

Karla dzięki swoim treściom przekonuje dziewczyny, które mierzą się z podobnymi problemami. Niektóre z nich dalej jednak uważają, że wygląd determinuje powodzenie u płci przeciwnej. Nadal wierzę, że muszę schudnąć, aby być atrakcyjną, Też kiedyś myślałam, że muszę schudnąć, aby umawiać się z ludźmi - piszą internautki. Inne dziękują Karli za udostępnione wideo. Bardzo ci dziękuję za ten film. Strasznie w siebie wątpię, przez co zamykam się na znajomości. Ale myślę, że dzięki tobie to się zmieni, Tak bardzo dziękuję za te słowa. Moja samoocena podskoczyła dzięki tobie- czytamy w komentarzach. Tiktokerka z pewnością dla wielu kobiet jest ogromnym wsparciem.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA