REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

"Je*ać Batmana" - jak widać Robin nie potrzebuje dawnego mentora. Zwiastun serialu Titans

Mroczny klimat, przemoc i wulgaryzmy. Titans w niczym nie będą przypominać animowanych produkcji o nastoletnich superbohaterach. W sieci pojawił się zwiastun pierwszego oryginalnego serialu DC Universe.

19.07.2018
20:47
Titans zwiastun DC Universe
REKLAMA
REKLAMA

Kilka miesięcy temu Warner Bros. i DC Comics ogłosili powstanie usługi VoD z różnymi ekranizacjami producenta komiksów. Ma to być odpowiedź na przygotowywaną platformę Disneya, na której znajdą się m.in. adaptacje Marvela. DC Universe, bo tak nazywa się serwis, nie będzie aż tak rozbudowany, ale zawierać ma m.in. oryginalne seriale.

Jednym z nich jest Titans, który właśnie dostał pierwszy zwiastun.

Produkcja opowie oczywiście o Tytanach (znanych również jako Młodych Tytanach), czyli grupie młodszych superbohaterów. Na jej czele stoi Dick Grayson, czyli oryginalny Robin. Były pomocnik Batmana nie będzie jednak potrzebował swojego mentora, o czym świadczą słowa „F*ck Batman”. Nie znaczy to jednak, że nie skorzysta on z pomocy innych postaci.

Grayson będzie musiał stawić czoła poważnemu zagrożeniu, które może wpłynąć na losy milionów ludzi. Robin zdecyduje się na skompletowanie drużyny Tytanów, w skład której wejdzie również Raven. Pochodząca z wymiaru Azarath postać, której moce ujawniają się i są kontrolowane dzięki jej emocjom, zapowiada się na jedną z głównych bohaterek.

Titans zwiastun DC Universe class="wp-image-184417"

Oprócz niej Dick Grayson zaprosi do współpracy także Koriand’r, czyli Starfire, oraz Garfielda Logana, czyli Beast Boya. Ponadto w serialu pojawią się także tacy bohaterowie, jak Hawk, Dove, Wonder Girl czy Jason Todd – drugi Robin. Nie wiadomo, czy na ekranie zobaczymy Cyborga, który wystąpił już w filmach DCEU.

Obsada serialu Titans - kogo zobaczymy na ekranie?

REKLAMA

W roli Dicka Graysona zobaczymy Brentona Thwaitesa, znanego z filmu Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara. Raven zagra natomiast Teagan Croft, mająca na koncie występy w Zatoce serc. W Starfire wcieli się natomiast Anna Diop (24: Dziedzictwo), a w Beast Boya Ryan Potter, użyczający głosu Hiro w Wielkiej Szóstce. Ponadto w serialu wystąpią także Alan Ritchson, Conor Leslie czy Minka Kelly. Twórcami serialu są Akiva Goldsman (Star Trek: Discovery, Paranormal Activity), Geoff Johns (DCEU) i Greg Berlanti (Arrowverse).

DC Universe ma ruszyć jesienią tego roku, więc wtedy też należy spodziewać się premiery Titans. 1. Sezon będzie liczył dziewięć odcinków. Zapowiedziany jest także spin-off produkcji o tytule Doom Patrol, gdzie zobaczymy drugoplanowych bohaterów serialu, takich jak Elasti-Woman, Robotmana czy Nilesa The Chiefa Cauldera.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA