REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

"The Get Down", czyli kolejny serial na pokładzie Netfliksa

Kolejne wieści z Netfliksa. Jak się okazuje internetowa telewizja nie przestaje zamawiać i produkować kolejnych seriali, a zamierza podbić nimi cały świat. Już w lutym wróci "House of Cards" z trzecim sezonem, w kwietniu zadebiutuje "Daredevil", a w wakacje będziemy mogli obejrzeć serialową adaptację "Wet Hot American Summer". Tymczasem Netflix zamówił 13 odcinków nowego tytułu, a konkretnie... musicalu.

06.02.2015
10:28
Netflix zamawia kolejny serial. Co wiemy o "To Get Down"?
REKLAMA
REKLAMA

Reżyserem serialu ma być Baz Luhrmann, którego znamy z filmów "Moulin Rouge!" i "Wielki Gatsby". Nowa produkcja Netfliksa nosić będzie tytuł "The Get Down", a jej akcja rozgrywać się będzie w latach 70. XX wieku, w Nowym Jorku. Bohaterami będą rozwydrzeni nastolatkowie z Bronksu, którzy zdani są sami na siebie. Ich pasją jest muzyka, taniec oraz... magiczne markery i spraye. W ogólnym zarysie serial opowiadać ma o Nowym Jorku, który stojąc na granicy bankructwa, stał się miejscem narodzin hip-hopu, punku i muzyki disco.

REKLAMA

Luhrmann wyreżyseruje dwa pierwsze epizody, a także finałowy odcinek serialu. "To Get Down" pojawi się nie wcześniej niż w 2016 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA