REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

To musi być hit. Kolejny zwiastun "Dark Places" sprawił, że nie mogę doczekać się tego filmu

Uwielbiam Charlize Theron i Nicholasa Houlta. Zobaczyć tych dwoje razem na ekranie udało się w tym roku, w filmie Georga Millera, "Mad Max: Na drodze gniewu". Niebawem czeka nas jeszcze jedna okazja. Theron i Hoult wystąpią razem w thrillerze na podstawie powieści Gillian Flynn. Film będzie nosił tytuł "Dark Places".

19.06.2015
15:05
To musi być hit. Kolejny zwiastun "Dark Places" sprawił, że nie mogę doczekać się tego filmu
REKLAMA
REKLAMA

O produkcji pisaliśmy już jakiś czas temu z okazji pojawienia się w Sieci pierwszego zwiastuna filmu. Teraz w Internecie pojawił się drugi, oficjalny trailer i ten jest jeszcze lepszy od poprzedniego. Wideo dobitnie udowadnia, że "Dark Places" będzie filmem świetnym, który dorówna "Zaginionej dziewczynie". Szykuje się mroczna i gęsta atmosfera, tajemnica i sekrety, które nie powinny ujrzeć światła dziennego.

"Dark Places" swoją światową premierę zaliczył już w marcu tego roku. Nie wiadomo, kiedy i czy produkcja trafi do polskich kin, ale liczę na to, że tak. Po sukcesie "Zaginionej dziewczyny" dystrybutorzy nie powinni mieć wątpliwości, że świetnie zapowiadający się trailer z gorącymi nazwiskami w rolach głównych się sprzeda.

REKLAMA

Fabuła filmu oparta jest na powieści Gillian Flynn. W Polsce została wydana pod tytułem "Mroczny zakątek". Książka opowiada o o Libby Day, która jako dziecko była świadkiem morderstwa swoich dwóch sióstr. Jej zeznania doprowadziły do tego, że jej nastoletni brat Ben trafił do więzienia, w których spędzić ma resztę całego swojego życia Po latach Libby, będzie próbowała pomóc mu wydostać się na wolność, a wszystko za sprawą… pieniędzy, które może w ten sposób zdobyć. Kobieta będzie musiała poradzić sobie z przeszłością i poznać prawdę o swojej rodzinie.

dark places
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA