REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. VOD

„To nie jest OK” – nowy młodzieżowy serial Netfliksa na pierwszym oficjalnym zwiastunie. Premiera już w lutym

To nie jest OK” to nowy młodzieżowy serial produkcji Netfliksa. Twórca „The End of the F***ing World” oraz producenci „Stanger Things” przedstawiają nową adaptację komiksu.

03.02.2020
19:09
To nie jest OK - kadr z serialu
REKLAMA
REKLAMA

Platforma Netflix od jakiegoś czasu coraz chętniej sięga po komiksowe pierwowzory przy tworzeniu swoich najnowszysch seriali. Niedawno mogliśmy oglądać prześmiewcze „Daybreak”, czy „Raising Dion”, podchodzące do tematu superbohaterów z nowej strony. Za kilka dni w serwisie wyląduje natomiast serial „Locke & Key”, osadzone w tajemniczym domu, skrywającym przejścia do innych wymiarów.

Teraz natomiast dostaliśmy pierwszy zwiastun serialu „To nie jest OK”, będącego adaptację pasków komiksowych, stworzonych przez Charlesa Forsmana. To historia młodej dziewczyny, która odkrywa u siebie telekinetyczne zdolności. Nowa umiejętność nie pomaga jej jednak w szkole, a wręcz zdaje się przysparzać kolejnych problemów.

To nie jest OK – zwiastun:

„To nie jest OK” to młodzieżowa komedia z nadprzyrodzonym elementem, która może przyciągnąć dobrym aktorstwem oraz ciekawym podejściem do tematu. W obsadzie znaleźli się bowiem: Sofia Lillis, znana z dwóch części horroru „To”, czy niedawnego filmu „Małgosia i Jaś” oraz Wyatt Oleff, który partnerował jej w nowej adaptacji powieści Stephena Kinga.

Fakt, że za serial odpowiada reżyser „The End of the F***ing World” każe przypuszczać, że „To nie jest OK” będzie opowiedziane w równie bezkompromisowym i specyficznie humorystycznym stylu.

Pierwsza krótka zapowiedź zdradza, że produkcja wyciągnie na wierzch niezręczne sytuacje, które przydarzają się nastolatkom w różnych momentach ich szkolnego życia. Fakt, że Sydney posiada nadprzyrodzone moce, może stanowić interesujący dodatek do kolejnej opowieści o dorastaniu.

REKLAMA

Czy jednak serial powtórzy sukces „Stranger Things”, przekonamy się pod koniec miesiąca, gdy produkcja zawita w katalogu serwisu Netflix.

Serial „To nie jest OK” będzie dostępny na platformie Netflix od 26 lutego tego roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA