REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. Komiksy

Tęsknisz za „Sex Education”? Netflix na osłodę ma nowy serial młodzieżowy od twórców „The End of the F***ing World” i „Stranger Things”

„To nie jest OK” to nowy serial młodzieżowy, bazujący na komiksie Charlesa Forsmana „I Am Not OK With This”. Za sterami nowej produkcji stoi Jonathan Entwistle, reżyser i producent serialu „The End of the F***ing World”.

21.01.2020
17:29
To nie jest OK – nowy młodzieżowy serial Netfliksa już w lutym
REKLAMA
REKLAMA

Historia opowiedziana w serialu brzmi natomiast jak mieszanka „Sex Education” z „Raising Dion”. Oto młoda dziewczyna musi poradzić sobie z problemami dorastania, w tym samym czasie odkrywając, że posiada supermoce.

Komiksy Charlesa Forsmana przypominają klasyczne gazetowe paski, w których szybko przechodzi się do puenty. Seria komiksów opisywana jest jako:

mocna historia pełna intensywnych, często gwałtownych emocji, powstających w okresie, który wydaje się wojną między traumą, a poczuciem kontroli.

Mimo tak mocnego opisu na portalu GoodReads, serial ma być prowadzony w komediowym stylu. 1. sezon składać się będzie z siedmiu 30-minutowych odcinków.

Za kamerą stanie Jonathan Entwistle, znany z „The End of the F***ing World”, czy serialowej wersji „Vanity Fair. Targowiska Próżności”. Scenariusz adaptacji napisała natomiast Christy Hall. Przed kamerą zobaczymy zaś: znanych z horroru „To” Sophię Lillis i Wyatta Oleffa, a także Sofię Bryant, Kathleen Rose Perkins, Aidana Wojtaka-Hissonga, czy Richarda Ellisa.

Ogłaszając datę premiery, platforma opublikowała także serię zdjęć z serialu i uruchomiła dedykowany profil na Instagramie:

Warto zauważyć, że jest to kolejny serial Netfliksa, skierowany do młodzieży i bazujący na uznanej komiksowej serii. Niedawno mogliśmy oglądać świetne „Daybreak”, ukazujące świat rodem z „Mad Maxa”, widziany oczami młodzieży.

REKLAMA

Należy podkreślić też, że producenci wykonawczy serialu pracowali wcześniej przy 3. seriach „Stranger Things”, jednej z najchętniej oglądanych produkcji oryginalnych Netfliksa. Ich uczestnictwo może przyczynić się do tego, że „I Am Not OK With This” przemyci nieco z magii tamtego serialu.

Serial „I Am Not OK With This” zadebiutuje na platformie Netflix już 26 lutego 2020 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA