REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. Dzieje się
  4. Dramy /

Tom Cruise dał Emily Blunt wulgarną radę. Aktorka opowiedziała o tym, jak kręcili "Na skraju jutra"

Emily Blunt gościła w podcaście "Smartless". W rozmowie zdradziła wiele smaczków z filmowego świata oraz wróciła wspomnieniami do filmu "Na skraju jutra". Warunki pracy na planie były niezwykle trudne, a to dlatego, że aktorzy musieli zmierzyć się z niebotycznie ciężkimi kostiumami-zbrojami. Emily nie ukrywa, że podczas pracy na planie miała potężny kryzys. Tom Cruise, z którym wtedy grała, zafundował jej dość wulgarną radę. Jak na nią zareagowała?

12.12.2022
8:46
Emily Blunt i Tom Cruise
REKLAMA

Emily Blunt zagrała u boku Toma Cruise'a w filmie "Na skraju jutra" w 2014 roku. Aktorka wróciła wspomnieniami właśnie do tego filmu, goszcząc w podcaście "Smartless".

REKLAMA

Emily Blunt o pracy na planie z Tomem Cruisem. Gwiazdor dał jej wulgarną radę.

W rozmowie z gospodarzami -Jasonem Batemanem, Willem Arnettem oraz Seanem Hayesem opowiedziała o współpracy z Tomem Cruisem. Jak się okazuje, największą przeszkodą dla aktorów było noszenie bardzo ciężkich kostiumów, które ważyły ponad 40 kilogramów.

Musieliśmy nosić te ogromne zbroje, byłoby świetnie, gdyby stworzono je metodą grafiki komputerowej, ale zależało nam, żeby na ekranie można było odczuć ich obecność, aby były jak najbardziej rzeczywiste. Niestety, były one koszmarnie niewygodne. Ważyły z 40 kilogramów. Były dla mnie po prostu za ciężkie. Gdy pierwszy raz założyłam mój sprzęt, zaczęłam płakać. Cruise nie wiedział, co ma ze mną zrobić. Powiedziałam mu, że nie jestem pewna, czy dam radę wziąć udział w zdjęciach w takim stanie. Bałam się tych nagrań

opowiadała Emily w podcaście

Tom Cruise, który słynie z ogromnego zaangażowania w swoich rolach i ogromnego poświęcenie, dał młodszej koleżance dość wulgarną radę.

Emily na wulgarne słowa Toma po prostu roześmiała się

REKLAMA

Wpatrywał się we mnie przez dłuższą chwilę. Później powiedział: "No dalej, przestań być taką c*pą, ok?" - powiedział do Emily. Co ciekawe, te słowa podziałały pozytywnie na Blunt. Aktorka najwyraźniej nie spodziewając się takiej rady, zareagowała na nią po prostu śmiechem. Mimo że za namową Toma Emily wzięła się w garść, to jednak podczas pracy na planie "Na skraju jutra" aktorka uszkodziła sobie obojczyk oraz żebra. W tym samym wywiadzie opowiedziała, że do dziś odczuwa jeszcze skutki ciężkiej pracy na filmowym planie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA