REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Tom Hardy straszy jako Al Capone. Pierwsze zdjęcie z filmu Fonzo

Może być traperem, antybohaterem czy pilotem myśliwca. Teraz Tom Hardy będzie także podstarzałym królem przestępczego światka. Do sieci trafiło pierwsze zdjęcie aktora w roli Ala Capone w filmie Fonzo.

03.08.2018
9:55
Tom Hardy
REKLAMA
REKLAMA

Nie od dziś wiadomo, że Tom Hardy potrafi wcielić się praktycznie w każdą postać. Czasami trudno uwierzyć, że niektóre z jego ról zagrała ta sama osoba. Weźmy choćby Bane’a z Mroczny Rycerz powstaje, Fitzgeralda ze Zjawy oraz tytułową postać z Bronsona. Oczywiście charakteryzacja i kostiumy robią swoje, ale aktor niejednokrotnie sam zmienia swój wygląd oraz dogłębnie poświęca się swojemu bohaterowi. Oby teraz było podobnie.

Tom Hardy wcieli się w Ala Capone.

W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie aktora z filmu Fonzo. Produkcja przedstawi losy gangstera po opuszczeniu więzienia. W tym czasie jego przestępcze imperium było już przeszłością, a on sam nie mógł liczyć na dawną pozycję. Podczas odbywania kary pozbawienia wolności Capone nabawił się urazów psychicznych, demencji oraz mocno podupadł na zdrowiu.

Tom Hardy Fonzo Al Capone class="wp-image-188926"

Hardy znów zmienił się nie do poznania. Sieć zmarszczek, ociężałe powieki oraz cofnięte i przerzedzone włosy świetnie pasują do podstarzałego gangstera. Można też śmiało przypuszczać, że postać posiadać będzie niemały brzuszek. Do tego mimika Toma, wyrażająca skrajne zmęczenie i ból, a jednocześnie cień hardości i nieustępliwości dawnego króla półświatka.

Fonzo – obsada

REKLAMA

Oprócz Hardy’ego w filmie zobaczymy znaną z Bloodline Lindę Cardellini. Aktorka wcieli się w Mae, żonę Ala Capone. Ponadto na ekranie pojawią się także Noel Fisher (Castle Rock), Kyle MacLachlan (Twin Peaks) czy Matt Dillon (Miasto gniewu). Reżyserem i scenarzystą produkcji jest Josh Trank, twórca Fantastycznej Czwórki oraz Kroniki.

Film nie ma na razie daty premiery. Niedługo jednak będziemy mieli szansę zobaczyć Toma Hardy’ego w roli Eddiego Brocka w Venomie. Produkcja trafi do kin 5 października.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA