REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Tom Hiddleston wystąpi w ekranizacji "Sandmana"?

Tak, tak - na wypadek gdybyście zdążyli już zapomnieć, cały czas trwają prace nad stworzeniem ekranizacji "Sandmana" - serii komiksów autorstwa Neila Gaimana. Trwają już od jakichś trzech lat i wciąż nie wybrano aktora, który miałby się wcielić w postać Morfeusza, głównego bohatera. Nowym potencjalnym kandydatem jest Tom Hiddleston.

17.12.2014
10:19
Tom Hiddleston wystąpi w ekranizacji „Sandmana”?
REKLAMA
REKLAMA

Potencjalnym, bowiem Hiddlestonowi nie zaproponowano jeszcze roli - Gaiman jedynie obwieścił, iż aktor świetnie by się do niej nadawał, lecz przyznał też, że nie upiera się przy nim i na dobrą sprawę nada się każdy z angielskim akcentem i wyraźnie zarysowanymi kośćmi policzkowymi. No cóż, wygląda na to, że na przełom w tej  sprawie przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

Tom Hiddleston sandman
REKLAMA

Wcześniej mówiło się, że Morfeusza może zagrać Johnny Depp, ale uznano, że jest już za stary. Następnie Gaiman zawiesił oko na Benediccie Cumberbatchu, ale ten dostał angaż do roli Doctora Strange'a. Wreszcie, spekulowano, że głównego bohatera odegra reżyser filmu na podstawie komiksu "Sandman" - Joseph Gordon-Levitt, jednak najwyraźniej odegra on inną rolę.

Neil Gaiman wyjaśnił także, dlaczego proces preprodukcji trwa już tak długo. Problemem był kiepski scenariusz, nad poprawą którego obecnie pracuje wspólnie z Jackiem Thornem. Gaiman wyznał, że wolałby, aby film w ogóle się nie ukazał, niż gdyby miał był nieudany.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA