REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Tom Holland przyznał, że nowa rola wpłynęła na jego zdrowie psychiczne. Aktor chciał ogolić głowę

Wcielenie się przez aktora do wymagającej roli często rzutuje na jego życie prywatne. Tak też było w przypadku Toma Hollanda, który przyznał, że odegranie głównego bohatera nadchodzącego serialu "W tłumie" doprowadziło do problemów z jego zdrowiem psychicznym, a sama produkcja zmieniła jego pogląd na ludzi, którzy zmagają się z tego rodzaju chorobami.

11.05.2023
12:28
Tom Holland przyznał, że nowa rola wpłynęła na jego zdrowie psychiczne. Aktor chciał ogolić głowę
REKLAMA

Nadchodzący serial "W tłumie" zadebiutuje na platformie Apple TV+. Produkcja oparta jest na prawdziwych zbrodniach Billy'ego Milligana, mężczyzny z dysocjacyjnymi zaburzeniami tożsamości, przeciwko któremu pod koniec lat 70. toczył się głośny proces w sprawie gwałtu na Ohio State University. Tom Holland w serialu wciela się w rolę Danny'ego Sullivana, który za udział w strzelaninie w Rockefeller Center został aresztowany latem 1979 roku. U jego boku zagra także Amanda Seyfried.

REKLAMA

Wymagająca rola Hollanda doprowadziła do problemów aktora ze zdrowiem psychicznym, o czym opowiedział w wywiadzie dla Entertainment Weekly.

Apple TV+: zwiastun serialu "W tłumie"

Tom Holland wyznał, że serial zmienił jego pogląd na problemy ze zdrowiem psychicznym

Podczas zdjęć do serialu aktor zmagał się z problemami natury psychicznej, które całkowicie zmieniły jego sposób postrzegania osób, które cierpią na tego rodzaju choroby. Holland wspomniał, że rola Danny'ego Sullivana przesiąknęła do jego życia prywatnego.

Pamiętam, jak załamałem w domu i pomyślałem: "Zamierzam ogolić głowę. Muszę ogolić głowę, ponieważ chcę się pozbyć tej postaci". Oczywiście byliśmy w trakcie zdjęć, więc zdecydowałem, że tego nie zrobię… To nie przypominało niczego, czego kiedykolwiek wcześniej doświadczyłem

- wyznał Tom Holland.
REKLAMA

Aktor dodał, że nadchodzący serial "W tłumie" wchodzi w głąb ludzkiego umysłu i pokazuje, jak można poradzić sobie z traumą, co może mieć ogromny wpływ na widzów, tak jak miało wpływ na niego samego. Holland bowiem podkreślił, że produkcja mocno wpłynęła na jego życie i zdrowie psychiczne, sprawiając, że od ponad roku jest trzeźwy.

Serial "W tłumie" zadebiutuje na platformie Apple TV+ 9 czerwca 2023 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA