REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

Fani Tomasza Kammela są bezlitośni. „Odejdź z TVP i nie udawaj, że sprawy z Marzeną Rogalską nie było”

Prezenterka telewizyjna Marzena Rogalska zakończyła współpracę z TVP ponad tydzień temu, a mimo to sprawy w żaden sposób nie skomentował jeszcze pracujący z nią przez lata Tomasz Kammel. Fani dziennikarza nie dają za wygraną i zasypują jego Instagrama pytaniami o koniec współpracy z TVP. Kammel odpowiedział jednemu z nich.

23.02.2021
8:38
Tomasz Kammel ignoruje sprawę Rogalskiej. Ale fani nie dają mu spokoju
REKLAMA
REKLAMA

Rozpad słynnego duetu zwanego przez fanów „Rogamelem” nastąpił na początku lutego, a sprawa wyciekła do mediów kilka dni później za sprawą poświęconego jej posta opublikowanego na Instagramie Marzeny Rogalskiej. Telewizja Polska nie czekała długo z zastąpieniem swojej dotychczasowej gwiazdy i stwierdziła, że Izabella Krzan będzie idealną współprowadzącą dla programu „Pytanie na śniadanie”. W pozostałych show za Rogalską będzie zaś pojawiać się właśnie Tomasz Kammel, co być może tłumaczy jego niechęć do komentowania odejścia dawnej koleżanki.

Dziennikarz TVP od czasu wybuchu całego zamieszania wrzucił kilka postów na swoje media społecznościowe, w większości nie związanych z pracą. Mimo to jego fani pod każdym z nich zasypują go pytaniami o dalszą pracę dla TVP. Wielu wręcz żąda odejścia prezentera i negatywnie komentuje fakt, że dalej pracuje pod rządami prezesa Jacka Kurskiego. Nie inaczej było również pod opublikowanym wczoraj na Instagramie wpisem pt. „Co ja mam dzisiaj robić?”.

Tomasz Kammel zapytał followersów o radę, a ci niemal jednogłośnie odpowiedzieli: „Odejść z TVP!”.

Komentarzy w tym stylu było całe mnóstwo, choć część osób starała się mimo wszystko bronić Kammela. Jeden z fanów odpisał dziennikarzowi ze śmiechem: „Odejść z TVP”, inny dodał: „Poszukać nowego pracodawcy”, a obok posta można też znaleźć takie zdania jak: „Zaryzykować i zmienić coś w życiu zawodowym” czy „Zrezygnować z TVP”. Co ciekawe, Tomasz Kammel postanowił odpowiedzieć jednemu z komentujących, którego stwierdzenie zostało wyrażone w nieco bardziej sentencjonalnym stylu:

Przemyśleć, czy warto dalej pracować dla TVP Pis.

Program „Pytanie na śniadanie” jest emitowany od poniedziałku do piątku. Ostatnio został wydłużony i zaczyna się już o 7:30.

REKLAMA

*Zdjęcie główne pochodzi z serwisu YouTube.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA