REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Tomasz Raczek ma dołączyć do ekipy Kanału Zero

Kanał Zero to nowy projekt Krzysztofa Stanowskiego, który ruszy już niebawem, bo 1 lutego tego roku. Dołączają do niego kolejne osoby ze świata mediów. Tym razem jest to znany krytyk filmowy i publicysta, Tomasz Raczek.

19.01.2024
9:55
Tomasz Raczek Kanał Zero
REKLAMA

Po tym, gdy Krzysztof Stanowski pożegnał się z Kanałem Sportowym, ogłosił, że rozkręca swój projekt, Kanał Zero na YouTube. Stanowski i jego ekipa mają teraz ręce pełne roboty, gdyż start kanału zaplanowany jest na 1 lutego 2024 r. Wiadomo, że do Stanowskiego dołączą niektórzy koledzy i koleżanki z Przeglądu Sportowego. Mowa o Monice Wądołowskiej, Robercie Mazurku, Kamilu Glapińskim czy Przemysławie Rudzkim.

REKLAMA

Więcej o Krzysztofie Stanowskim przeczytasz w Spider's Web:

Tomasz Raczek dołącza Kanału Zero Krzysztofa Stanowskiego.

W Kanale Zero nie zabraknie też znanych, medialnych nazwisk. Niedawno Stanowski ogłaszał, że udało mu się podjąć współpracę z Marcinem Mellerem. Według doniesień serwisu Wirtualne Media, do projektu Stanowskiego dołączy też krytyk filmowy i publicysta, Tomasz Raczek. Raczek jest świetnie znany wszystkim fanom kina. Obecnie prowadzi na YouTube kanał sygnowany swoim imieniem i nazwiskiem, gdzie doczekał się ponad 117 tys. subskrypcji. Raczek publikuje tam recenzje najnowszych filmów czy seriali.

Tomasz Raczek znany jest też fanom radia Nowy Świat, gdzie prowadzi cykliczny program "Raczek movie". W przeszłości Tomasz Raczek związany był z takimi tytułami prasowymi, jak Playboy, Film czy Voyage. Na razie nie wiadomo, jaką funkcję miałby sprawować Raczek w Kanale Zero. Można jedynie się domyślać, że skupi się na tematyce filmowej. Do tej pory Kanał Zero doczekał się ponad 489 tys. subskrypcji.

Tomasz Raczek YouTube
REKLAMA

Stanowski odszedł z Kanału Sportowego w listopadzie 2023 r.

Krzysztof Stanowski oficjalnie odszedł z Kanału Sportowego w listopadzie 2023 r. Zdecydował się też sprzedać swoje udziały w spółce. O odejściu Stanowskiego z Kanału Sportowego głośno było też ze względu na napięte relacje z kolegami z redakcji, m.in. Mateuszem Borkiem.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA