REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

7. edycja Top Model dobiega końca. Poznaliśmy finalistów programu

Po licznych przejściach podczas sesji zdjęciowych i na wybiegach zbliżamy się do końca 7. sezonu programu Top Model. Wiemy już, kim są finaliści.

19.11.2018
22:37
top model 7 sezon finaliści
REKLAMA
REKLAMA

I tym razem młodych adeptów sztuki modelingu oceniało jury w składzie: Joanna Krupa – przewodnicząca, Katarzyna Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński. Wybór był trudny, bo wszyscy uczestnicy, którzy dotrwali do tego etapu, mają wiele do zaoferowania i wydaje się, że drzwi do świata show biznesu stoją przed nimi otworem. Jednak do finału może dojść tylko troje z nich.

Uczestnicy wreszcie, pomimo wielkich trudów i znojów, poszli w pokazach podczas prestiżowego Los Angeles Fashion Week. Jak w zapowiedzi ostatniego odcinka mówił Michał Piróg: To jest właśnie ten moment, na który pracowaliście cały sezon. W trakcie pokazu mody zaprezentowały się trzy modelki: Anna Markowska, Kasia Szklarczyk, Magda Przybielska i dwóch modeli: Hubert Gromadzki i Michał Borzuchowski.

Tymi, którzy poradzili sobie najlepiej podczas tego zadania, co doprowadziło ich do wejściu do ścisłego finału Top Model, są:

Top Model - kto wszedł do finału?

REKLAMA
  • Kasia Szklarczyk
  • Ania Markowska
  • Hubert Gromadzki

Teraz pozostaje już tylko czekać na dalszy rozwój wydarzeń i przekonanie się, kto zostanie siódmą Top Modelką lub Top Modelem w Polsce. Program można oglądać w poniedziałki na antenie TVN o godzinie 21.30.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA