REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Zabawki w tarapatach. Nowy zwiastun „Toy Story 4” zapowiada jeszcze więcej kłopotów

Święto futbolu amerykańskiego, Super Bowl, jak zwykle nie zawiodło pod względem zwiastunów. Dostaliśmy pierwszy tak szczegółowy zwiastun „Toy Story 4”.

04.02.2019
9:22
Toy Story 4 Super Bowl
REKLAMA
REKLAMA

To już chyba tradycja, że reklamy pojawiające się w okolicach Super Bowl w telewizji należą do tych najbardziej prestiżowych. Liczy się tutaj oczywiście bliskość tak ważnego wydarzenia sportowego. Jednak przede wszystkim chodzi o oglądalność. Miliony Amerykanów tego dnia skupiają siadają przed telewizorami, a co za tym idzie, oglądają także emitowane w trakcie reklamy.

Disney podczas tegorocznego Super Bowl postawił na zwiastun „Toy Story 4”W nim przenosimy się wraz z Chudym i pastereczką Bou do wesołego miasteczka. Nie jest pewne, jak nasi bohaterowie się tam przenieśli. Obydwoje zastanawiają się nad położeniem Buzza Astrala. Ten z kolei trafia do prawdziwego piekła dla zabawek, zostaje przypięty do jednego z festiwalowych stanowisk w roli nagrody. Bohater próbuje się uwolnić, jednak nie ułatwią mu sprawy dwie zabawki zazdrosne o zajęcie, w ich mniemaniu zaszczytnego, eksponowanego miejsca przez Buzza na zabawkowej tablicy nagród.

REKLAMA

W wersji angielskiej usłyszymy ponownie Toma Hanksa w roli Chudego oraz Tima Allena jako Buzza Astrala. Dodatkowo powróci także Joan Cusack, użyczając swojego głosu Jessie oraz Annie Potts, w roli pastereczki Bou. Głosów nowym bohaterom udzielą między innymi Keegan-Michael Key oraz Jordan Peele, jako wspomniane dwie zabawki festiwalowe. Pojawi się także Tony Hale, który użyczy głosu Forkiemu, bohaterowi pierwszego zwiastuna do filmu. Nowością dla obsady animacji jest Keanu Reeves, którego dokładna rola nie została jeszcze podana do publicznej wiadomości. Za reżyserię produkcji odpowiada Josh Cooley.

Amerykańska premiera „Toy Story 4” odbędzie się 21 czerwca 2019 roku.  W Polsce animacja trafi do kin kilka tygodni później, 9 sierpnia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA