REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Filmy

"Toy Story That Time Forgot" – kolejna telewizyjna krótkometrażówka od Pixara już w grudniu

ABC ogłosiło, że 2-go grudnia stacja wyemituje krótkometrażowy film z bohaterami "Toy Story". Co oznacza, że po raz kolejny usłyszymy m.in. Toma Hanksa (Chudy), Joan Cusack (Jessie), Timiego Allena (Buzz Astral) i Dona Ricklesa (Pan Bulwa). To świetna wiadomość zważywszy, że "Toy Story That Time Forgot" będzie jedyną tegoroczną produkcją od Pixara. Na pełnometrażówki "Inside Out" oraz "The Good Dinosaur" musimy poczekać jeszcze rok.

10.10.2014
11:13
„Toy Story That Time Forgot” – kolejna telewizyjna krótkometrażówka od Pixara już w grudniu
REKLAMA

Fabuła "Toy Story That Time Forgot" ma dziać się po Świętach Bożego Nardzenia. Chudy, Jessie i Buzz mają – po raz kolejny – znaleźć się poza swoim „terytorium” (pokojem Bonnie) i natrafić na zabawki Battlesaurs. Okazuje się jednak, że nowe zabawki są trochę… pokręcone, a przez to niebezpieczne dla naszych bohaterów. Los Chudego i jego przyjaciół będzie spoczywać w rękach tryceratopsa Trixie (Kristen Schaal).

REKLAMA

Wygląda więc na to, że Pixar szykuje starą sprawdzoną historię z zabawkami, które uroiły sobie, że są prawdziwe – podobnie jak Buzz Astral w 1995 roku. Jeszcze nie ma żadnego zwiastuna "Toy Story That Time Forgot", ale klimat krótkometrażówki możecie poczuć w reklamie Sky Broadband.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA