REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Nowa produkcja reżysera Szybkich i wściekłych. Do sieci trafił trailer filmu The Hurricane Heist

Pełen akcji i rozmachu film w reżyserii Roba Cohena zadebiutuje w kinach w połowie marca. The Hurricane Heist ukaże falę zniszczeń powodowanych przez olbrzymi huragan. Twórcy wypuścili zwiastun, w którym nie brakuje efektów specjalnych wzmocnionych dodatkowo rockowymi brzmieniami zespołu Scorpions. 

26.01.2018
21:15
Nowy film twórcy Szybkich i wściekłych. Trailer The Hurricane Heist
REKLAMA
REKLAMA

Katastroficzny thriller przywodzi na myśl pozostałe filmy z tego gatunku, którymi najwyraźniej mocno się inspiruje. Nowy film twórcy Szybkich i wściekłych będzie kolejną produkcją przepełnioną efektami specjalnymi.

Trailer filmu zwiastuje oklepaną i widowiskową opowieść.

 class="wp-image-129082"

Fabuła najnowszego filmu krąży wokół niespotykanie silnego huraganu, który z wielką mocą, stopniowo demoluje miasto. Wszechobecny popłoch i strach przed żywiołem stają się świetną okazją dla szajki złodziei, którzy planują napaść na amerykańską mennicę, w której przechowywane jest blisko 600 mln dolarów. Bohaterowie muszą zdobyć kod zabezpieczający, który zna jedynie agent pracujący w skarbcu. To właśnie on zobowiązuje się powstrzymać przestępców i - wraz z bratem oraz specjalistką od meteorologii - przemierza ulice miasta, by nie doprowadzić do finansowej tragedii. Szaleńcza wichura nie powstrzymuje bohaterów, którzy dzięki swojej wiedzy mogą wykorzystać żywioł i przechytrzyć złoczyńców.

Zwiastun stawia przede wszystkim na wartką akcję.

W trailerze dominują szybkie samochody, pościgi i strzelaniny. Dynamiczną akcję podbija piosenka Rock You Like a Hurricane grupy Scorpions. Niestety to chyba wszystko, co można powiedzieć o trailerze The Hurricane Heist. Nic nie zwiastuje zaskakującej fabuły. W zamian za to mamy kolejną porcję wielokrotnie wykorzystywanych schematów, które nie wymagają od widza większego skupienia.

REKLAMA

Za scenariusz do filmu odpowiedzialni są Jeff Dixon i Scott Windhauser. Na ekranie pojawią się Maggie Grace, Toby Kebbell, Ralph Ineson oraz Randy Couture.

Premiera filmu The Hurricane Heist odbędzie się 9 marca 2018 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA