REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Jest nowy trailer "Suicide Squad". Ależ to jest dobre!

Istne wariactwo - tak w dwóch słowach można streścić nowy zwiastun filmu "Suicide Squad". To, co dzieje się w trailerze bez dwóch zdań zapowiada niesamowitą rozrywkę i gamę emocji. Jak okaże się w rzeczywistości, sprawdzimy za kilka miesięcy. "Suicide Squad" zadebiutuje w polskich kinach 12 sierpnia 2016 roku. Ja już nie mogę się doczekać!

20.01.2016
9:00
Jest nowy trailer "Suicide Squad". Ależ to jest dobre!
REKLAMA
REKLAMA

Smaczku nadaje przede wszystkim podkład muzyczny zespołu Queen. Mistrzostwo! Jeśli dodamy do tego strzelaniny, pościgi, obłędne postaci, które, cóż, mają nie całkiem równo pod sufitem, otrzymujemy coś, co zapewne będziemy oglądać, wpijając palce w fotel. Do tego dochodzi jeszcze niesamowita charakteryzacja. Jared Leto wcielający się w Jokera, Cara Delevingne jako Enchantress i Margot Robbie w roli Harley Quinn są po prostu fenomenalni. Szykuje się genialne widowisko z niesamowitą atmosferą lekkiego szaleństwa i czyhającymi na bohaterów oraz widza niebezpieczeństwami, które co i rusz będą wyłaniać się z ekranu.

REKLAMA

Choć część scen z powyższego wideo już widzieliśmy, jestem naprawdę pod wrażeniem montażu i dobranej ścieżki dźwiękowej. Ponownie zostałam kupiona. Jestem pewna, że to będzie coś!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA