REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Mamy nowe informacje na temat 3. sezonu True Detective. Do obsady dołączył kolejny aktor

Rok temu mogło się wydawać, że serial nie będzie już kontynuowany. Dziś znamy nie tylko fabułę następnej serii True Detective, ale też nazwiska aktorów grających główne role. Ostatnio do ekipy dołączył Stephen Dorff.

03.01.2018
20:58
True Detective - 3 sezon
REKLAMA
REKLAMA

Aktor znany jest z takich filmów jak Blade – wieczny łowca, Wrogowie publiczni czy Skazaniec. Na planie kryminalnej antologii towarzyszyć będzie zeszłorocznemu laureatowi Oscara Mahershali Alemu oraz Carmen Ejogo (Selma).

Znamy odtwórców wszystkich najważniejszych postaci nowego sezonu True Detective.

Fabuła trzeciej odsłony popularnego serialu HBO skupi się na leżącej w amerykańskim stanie Arkansas krainie Ozark. Tam na początku lat 80. dochodzi do zaginięcia dwójki dzieci. Tajemnica ich zniknięcia będzie się rozwijać przez trzy dekady. Sposób przedstawienia historii ma się jednak różnić od rozwiązań przyjętych w pierwszym sezonie. Wówczas duet Cohle/Hart badał sprawę przez 17 lat. Tym razem twórcy planują przedstawić wydarzenia w trzech niezależnych liniach czasowych.

Sprawę zaginionych będą badali Wayne Hays (Ali) z policji stanowej oraz śledczy Roland West (Dorff). Mimo upływu lat, zbrodnia wywrze wpływ na życie obu mężczyzn. Kluczową rolę w rozwiązaniu zagadki ma jednak odegrać Amelia Reardon. Grana przez Ejogo postać to nauczycielka, blisko związana z zaginionymi dziećmi.

True Detective - Mahershala Ali class="wp-image-121615"

HBO stara się zapomnieć o 2. sezonie True Detective, który spotkał się z bardzo chłodnym przyjęciem.

Stacja chce rzucić wyzwanie oryginalnej odsłonie antologii, uznawanej za jeden z najlepszych serali kryminalnych dekady. Dlatego zdecydowano się sięgnąć właśnie po ekipę z pierwszego sezonu. Autorem scenariuszy wszystkich odcinków jest Nic Pizzolatto. Jedynie przy pisaniu czwartego epizodu pomagał mu David Milch, odpowiedzialny za inną produkcję HBO – Deadwood.

REKLAMA

Reżyserią ponownie zajmie się Jeremy Saulnier, który podzieli się obowiązkami z Pizzolattem. Z kolei wśród producentów znaleźli się Matthew McConaughey i Woody Harrelson – odtwórcy głównych ról oryginalnej serii True Detective.

Data premiery trzeciego sezonu produkcji HBO nie jest jeszcze znana.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA