REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

HBO chce 4. sezonu serialu „True Detective”. Scenarzyści już chwycili za pióra

„True Detective”, a po polsku po prostu „Detektyw”, to jedna z najambitniejszych opowieści kryminalnych, jakie dała nam telewizja. Dobra wiadomość brzmi: HBO chce 4. sezonu.

11.02.2021
12:10
detektyw 4 sezon
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Premierowy sezon był objawieniem. Tajemniczy, brudny, pełen dwuznaczności bohaterów, z fabułą tak mroczną, że można w niej odnaleźć dalekie echa klasyków dziwnej grozy. 2. to ewidentne rozczarowanie. Choć nie jest to zła seria, szybko okazało się, iż absolutnie nie jest tym, czego oczekiwali po niej widzowie. Cóż, sam z pewnym poirytowaniem zauważyłem, że zaserwowano mi coś, na co nie byłem gotowy.

Z 3. serią było bardzo podobnie, ale znacznie ciekawsi bohaterowie i piekielnie złożona, rozciągnięta w czasie opowieść wciągnęły mnie tak, że do dzisiaj pamiętam wstawanie z samego rana, żeby zobaczyć, co wydarzyło się w serialu.

Inni krytycy byli podobnego zdania i w zasadzie każdy z nas liczył, że „Detektyw” jeszcze wróci.

detektyw class="wp-image-257209"

Portal Deadline podał informację, że HBO jest zainteresowane produkcją 4. odsłony serialu. Jeden z włodarzy stacji, Casey Bloys, który odpowiada za treści tam powstające, mówił, że „ma nadzieję na znalezienie nowych dróg dla tej historii”. Według jego słów kilku scenarzystów ma już pracować nad nadaniem opowieści właściwego tonu. Dodał również, że stacja chce nadać serialowi „nowego głosu”.

Oczywiście, nie jest powiedziane, że serial w ogóle powstanie. HBO na razie sprawdza, czy powstanie na tyle interesujący i „jakościowy” pomysł, aby kontynuować prace.

Gdybym miał strzelać, to spodziewałbym się, że tym razem w głównych rolach zostaną obsadzone kobiety. Może świadczyć o tym choćby plotka (na razie jeszcze niepotwierdzona), że w prace nad serialem ma być zaangażowany Sam Levinson, twórca „Euforii”.

REKLAMA

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA