REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Wrestlerki Netfliksa wjadą na ring w trzecim sezonie GLOW

Netflix zadecydował - powstanie trzeci sezon GLOW. Serial o walecznych, ubranych w cekiny i kolorowe stroje wrestlerkach to jedna z najciekawszych produkcji serialowych serwisu.

21.08.2018
15:07
trzeci sezon GLOW
REKLAMA
REKLAMA

Uwaga: tekst zawiera spoilery dotyczące serialu GLOW.

To było do przewidzenia, jednak cieszymy się, że w końcu zostało oficjalnie potwierdzone - powstanie trzeci sezon serialu GLOW od Netfliksa. O przedłużeniu produkcji poinformowano za pośrednictwem social mediów.

Zakończeniu drugiego sezonu aż prosiło się o kontynuację. Przypomnijmy: po wielu próbach i negocjacjach program GLOW zostaje zdjęty z anteny. Bohaterki stają przed trudnym wyborem - iść całkiem nową ścieżką kariery czy może kontynuować wrestlerski fach. Panie biorą sprawy w swoje ręce i razem z reżyserem programu wyruszają do Las Vegas, by tam reaktywować swoje show.

GLOW to skrót od pełnej nazwy Glamorous Ladies of Wrestling. Jest to program nadawany przez lokalną stację telewizyjną KD TV, którego reżyserem jest Sam Sylvia. Bohaterkami show są dzielne, przebojowe wrestlerki. Każda z nich ma swoją historię, każda z nich trafiła do GLOW w inny, mniej lub bardziej dziwaczny sposób.

REKLAMA

Inspiracją do napisania scenariusza serialu były prawdziwe wydarzenia - GLOW istniało naprawdę. Program powstał w 1986 r. i podobnie jak w serialu, po jakimś czasie panie musiały zmierzyć się z przeprowadzką do Las Vegas.

Pierwsze dwa sezony GLOW znajdziecie na Netfliksie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA