REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. Seriale /
  4. VOD

Dziś na Netfliksie: 3. sezon serialu „Trzynaście powodów”, „El Pepe: wspaniałe życie” i anime „Hero Mask”

W przedostatni weekend wakacji Netflix stawia na kontynuację swojego wielkiego hitu – kontrowersyjnego serialu „Trzynaście powodów”. Jakie inne nowości trafią na platformę w ten weekend?

23.08.2019
8:59
13 powodów - kadr z 3 sezonu
REKLAMA
REKLAMA

W tym tygodniu, w piątek, do serwisu trafią zaledwie cztery nowości.

Co obejrzeć po pracy? Sprawdzamy piątkowe nowości na Netfliksie:

3. sezon kontrowersyjnego serialu „Trzynaście powodów” opowie o konsekwencjach burzliwego finału serii nr 2. Po batalii sądowej, która spędzała sen z powiek bohaterów w ostatnich odcinkach, tajemniczy napastnik zabił Bryce’a Walkera. Nowe odcinki skupią się na śledztwie, dotyczącym przyczyn śmierci chłopaka, a także przedstawią, jak dramatyczne wydarzenia wpłynęły na wszystkich bohaterów.

Serial jest już dostępny na platformie Netflix.

El Pepe: Wyjątkowe życie

Dokumentalna opowieść o życiu byłego prezydenta Urugwaju, José „Pepe” Mujice, którego życie odmieniło się w czasie, gdy był więźniem politycznym. Teraz reżyser Emir Kusturica („Arizona Dream”, „Maradona by Kusturica”) prowadzi szczerą rozmowę z mężczyzną, dotyczącą skali tych zmian oraz planów na przyszłość.

Film jest już dostępny na platformie Netflix.

Renowatorzy z Doliny Rdzy

Dokumentalny serial opowiadający o renowacji starych samochodów. Dolina Rdzy to miejsce, gdzie znajdziemy wiele zużytych i pokrytych rdzą aut. Trzech mężczyzn postanawia jednak zabrać się za ich naprawę i ponowną sprzedaż. Produkcja z serii makeover, w której doglądamy procesu naprawy starych automobili i dania im drugiego życia.

Serial jest już dostępny na platformie Netflix.

Hero Mask: część 2

REKLAMA

Drugi sezon serialu anime od Netfliksa rozgrywający się w alternatywnej wersji Londynu. James Blood, agent specjalny, musi połączyć siły z Sarah Sinclair z prokuratury, gdy przypadkiem trafi na trop groźnych masek, które dają ludziom nadprzyrodzone zdolności, a Londyn zapełnia się falą zbrodni oraz trupami. Intrygujący serial kryminalny.

Serial jest już dostępny na platformie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA