REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Każdy mógł zabić Bryce'a Walkera. Nowy zwiastun 3. sezonu „Trzynastu powodów” wskazuje głównych podejrzanych

Wznowienie serialu „Trzynaście powodów” na kolejne dwa sezony wywołało dużo dyskusji i kontrowersji wśród widzów. Nowy zwiastun 3. serii opublikowany dzisiaj przez Netfliksa pokazuje jednak, że emocji w kolejnych odcinkach na pewno nie zabraknie. Wideo prezentuje głównych podejrzanych w sprawie morderstwa Bryce'a Walkera.

14.08.2019
16:58
trzynaście powodów 3 sezon
REKLAMA
REKLAMA

Fabuła dwóch pierwszych sezonów „13 Reasons Why” kręciła się wokół postaci Hanny Baker. Dziewczyna z powodu przebytej traumy popełniła samobójstwo, a pozostali bohaterowie starali się dotrzeć do tego, jakie były powody tej decyzji. Wielu fanów produkcji zastanawiało się, czego będzie dotyczyć następna odsłona produkcji, skoro temat Baker został w znacznej mierze wyczerpany. Dzięki opublikowanemu na początku miesiąca trailerowi dowiedzieliśmy się, że tym razem ofiarą przemocy stał się dawny oprawca - Bryce Walker.

Silnie stylizowany materiał pokazywał uczniów Liberty High oraz występujące między nimi powiązania i sekrety. Rzeczywistych ujęć z 3. sezonu znalazło się w nim jednak niewiele. Na to widzowie musieli poczekać do dzisiejszego popołudnia.

Nowy zwiastun „Trzynastu powodów” pokazuje zamieszanie związane ze śmiercią Walkera i kilku głównych podejrzanych.

Jak doskonale wiedzą fani poprzednich sezonów hitu Netfliksa, Bryce Walker zdecydowanie nie był pozytywnym bohaterem produkcji. A ponieważ część uczniów wiedziała o jego starych grzechach, to niemało osób miało motywacje, żeby go za nie ukarać. Na zwiastunie widzimy, że głównym podejrzanym z punktu widzenia policji staje się Clay Jensen. Twórcy zdają się jednak sugerować potencjalne zaangażowanie w sprawę również Jessiki Davis, Tylera Dawna, Zacha Dempseya. Czy któraś z tych osób jest winna, a może zabójstwo Walkera było ich wspólnym dziełem?

REKLAMA

Odpowiedź na to pytanie poznamy jeszcze w tym miesiącu. Nie będzie to też ostatnie spotkanie z bohaterami „Trzynastu powodów”. Netflix niedawno ogłosił, że produkcja otrzyma jeszcze 4. sezon, który będzie zarazem ostatnim. Zdjęcia do finałowych odcinków już się rozpoczęły, ale nie wiadomo, kiedy dokładnie trafią na ekrany użytkowników Netfliksa. Ostatnia seria opowie o zakończeniu nauki w szkole Liberty przez głównych bohaterów.

Nowe odcinki serialu „Trzynaście powodów” trafią na platformę Netflix już 23 sierpnia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA