REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Tu biuro podróży Netflix. Dziś jedziemy na wycieczkę po USA, do wiktoriańskiego Londynu i na chrześcijański obóz

Wszyscy cały tydzień czekaliśmy na ten dzień. I w końcu nadszedł. To już piątek i perspektywa dwóch dni odpoczynku. A najlepiej zrelaksować się przy dzisiejszych nowościach platformy Netflix.

26.03.2021
8:29
Netflix. Pełna lista piątkowych nowości na platformie
REKLAMA
REKLAMA

Podróże w obecnej pandemicznej sytuacji nie wchodzą w grę. Na szczęście Netflix postanowił zabrać nas na weekendowe wycieczki, w których możemy wziąć udział nie wychodząc z domu. Wystarczy kilka klików, aby z pranksterami wybrać się w trasę po USA, z nastolatkami rozwiązywać zagadki wiktoriańskiego Londynu lub odpocząć na chrześcijańskim obozie wakacyjnym.

Co obejrzeć po pracy na Netfliksie? Polecamy nowości:

Pranksterzy w trasie

Eric André i Lil Rel Howery wcielają się tu w dwóch kumpli. Ten pierwszy przypadkiem trafia na swoją dawno niewidzianą szkolną miłość. Postanawia wyjechać ze swojego rodzinnego miasteczka i pojechać za nią do Nowego Jorku. Razem z przyjacielem rusza więc w podróż po Stanach Zjednoczonych. Fabuła jakich wiele? Być może. Ale tym razem w formie produkcji pranksterskiej, bo bohaterowie wkręcają napotkanych po drodze ludzi i spotykają ich naprawdę szalone przygody. Jeden z nich zostaje nawet zgwałcony przez goryla. Jeśli lubicie taki humor, to nie zwlekajcie, tylko włączajcie film.

Film już dostępny na platformie Netflix.

Po sukcesie „Enoli Holmes” Netflix kontynuuje eksploatację uniwersum Sherlocka Holmesa. Słynny detektyw znowu nie jest tutaj głównym bohaterem. Na zlecenie jego i doktora Watsona grupka dzieciaków rozwiązuje zagadki paranormalne wiktoriańskiego Londynu. Wszystko zostało ubrane w gatunkowość horroru dla młodzieży.

Serial już dostępny na platformie Netflix.

Tydzień życia

Netflix bawi się w christploitation? Na platformie właśnie pojawił się musical, w którym główny bohater nauczy się otwartości i przyjdzie mu się zakochać. Głównym bohaterem jest tu nastoletni Will, który zbłądził z właściwej drogi i musi wybrać. Albo pójdzie do poprawczaka, albo weźmie udział w chrześcijańskim obozie wakacyjnym. Wybierze drugą opcję i to zmieni jego życie.

Film już dostępny na platformie Netflix.

Pełna lista piątkowych nowości Netflix Polska – 26 marca 2021:

REKLAMA
  • Nailed It!: Podwójny kłopot
  • Tydzień życia
  • Magic for Humans by Mago Pop
  • Pranksterzy w trasie
  • Ferajna z Baker Street
  • Nie ma opcji

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA