REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV /
  3. Seriale

Jesień w TVN: do ramówki wrócą m.in. „Usta Usta”, „Kuchenne rewolucje” i „Top Model”

Już 31 sierpnia w TVN zagości jesienna ramówka. Na antenę powrócą znane i sprawdzone hity — takie jak „Kuchenne rewolucje” i „Top Model”, a także nowy sezon popularnego serialu „Usta Usta”. Ostatniego dnia sierpnia stacja wyemituje również pierwszy odcinek serialu opartego na prozie Remigiusza Mroza pt. „Chyłka-Kasacja”.

12.08.2020
9:18
TVN zapowiada jesienną ramówkę. Na antenę wróci m.in. „Top Model”
REKLAMA
REKLAMA

Choć ostateczny kształt jesiennej ramówki zostanie ustalony dopiero w październiku, to nowości w TVN zagoszczą jeszcze w tym miesiącu: 31 sierpnia stacja wyemituje m.in. nowy odcinek „Na Wspólnej”, teleturnieju „Milionerzy”, a także pierwszy odcinek serialu „Chyłka-Kasacja” opartego na powieści Remigiusza Mroza.

We wrześniowe środy powróci prowadzony przez Joannę Krupę program „Top Model”, a w czwartki tradycyjnie na antenie zagości Magda Gessler i jej „Kuchenne rewolucje”.

Po 9 latach wrócą „Usta usta”

Dodatkowo, po dziewięciu latach przerwy do TVN wróci serial „Usta Usta” — odcinki nowego, czwartego sezonu, będą pokazywane w niedziele. W serialu ponownie pojawią się Paweł Wilczak, Sonia Bohosiewicz,Wojciech Mecwaldowski, Marcin Perchuć i Magdalena Popławska, a w obsadzie zabraknie jedynie Magdaleny Różczki (grana przez nią postać zmarła w trzecim sezonie). Czas akcji przeniesiono o 14 lat do przodu:

Po latach pracy w Stanach Zjednoczonych Adam (Paweł Wilczak) powraca do Warszawy, aby poinformować przyjaciół, że czternaście lat po śmierci swojej ukochanej żony Julii, planuje ślub ze znacznie młodszą od siebie Sarą. Iza (Sonia Bohosiewicz) i Piotrek (Wojciech Mecwaldowski), pomimo że mają za sobą wiele wzlotów i upadków, wciąż są razem. Z kolei Agnieszka (Magdalena Popławska) i Krzysztof (Marcin Perchuć) pozostają w bliskich stosunkach po rozwodzie

— czytamy w opisie serialu.

Również w niedziele, o godz. 20:00 na antenę wróci program „Masterchef”.

„Fakty”, „Uwaga! Koronawirus” bez zmian

Niewiele natomiast zmieni się w kwestii programów informacyjnych — tu tradycyjnie o godz. 16 stacja pokaże  „Fakty po południu” (które emitowane będą także w TVN24 i TVN24 BiS). Tradycyjnie o godz. 19:00 na widzów TVN czekać będą „Fakty” (choć już bez udziału Justyny Pochanke, którą zastąpił niedawno Piotr Kraśko). Po „Faktach” stacja nadal będzie informować o bieżącym stanie zachorowań na COVID-19 w programie „Uwaga! Koronawirus”.

Kreskówka z Robertem Lewandowskim: nie tylko dla najmłodszych

Włodarze stacji z Wiertniczej pomyśleli również o najmłodszych:  27 września w TVN zadebiutuje kreskówka pt. „Kosmiczny wykop" (niedziela, godz. 13:15 i 13:35). Akcja animacji będzie się toczyć na planecie Spaceball, na którą trafi nie kto inny, jak sam Robert Lewandowski. Jak donosi portal Wirtualne Media, jesienna ramówka TVN ma zostać skorygowana w październiku. To właśnie wtedy do oferty dołączą hucznie zapowiadane produkcje — takie jak m.in. program familijny „Lego Masters” czy powrót słynnej „BrzydUli”.

REKLAMA

*Zdjęcie główne: Andras Szilagyi/MWMEDIA Warszawa/tvn.pl 

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA