REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV /
  3. Dzieje się

Grałeś kiedyś w imprezową "Mafię"? TVN zrobi program na jej podstawie

TVN tworzy nowy program, inspirowany grą towarzyską "Mafia". Stacja nabyła do niego prawa. Na czym będzie polegać nowy format TVN, "The Traitors"?

15.05.2023
9:55
The Traitors, TVN
REKLAMA

Niedawno gruchnęła wieść o tym, że po 15 latach znika z anteny TVN program "Mam talent". Dla fanów show to spory cios, bo przez tyle lat mocno przyzwyczaili się zarówno do samych jurorów, prowadzących, jak i ciekawej fabuły programu.

REKLAMA

TVN stworzy program, inspirowany grą towarzyską "Mafia"

Show ma zastąpić zupełnie inny, nowy program. Czy będzie to właśnie "The Traitors"? Tego na razie nie wiadomo. Jak donosi serwis Press.pl prawa do show nabyła stacja TVN. "The Traitors" to program inspirowany grą towarzyską "Mafia".

W "The Traitors" uczestnicy potajemnie dzielą się na "lojalnych" i "zdrajców". Ich misją jest ukończenie serii wyzwań, a tym samym zdobycie nagrody pieniężnej. Zadanie tytułowych zdrajców to wyeliminowanie "lojalnych". Z kolei ci robią wszystko, żeby jako pierwsi zdemaskować przeciwników oraz ochronić siebie. Od tej pory każdy zawodnik obiera własną strategię gry.

Wiadomo, że zdjęcia do polskiej wersji show ruszą jeszcze w tym roku. Póki co nie jest znana data premiery. To kolejny format zakupiony przez TVN, po objęciu funkcji dyrektorki - Lidii Kazan.

REKLAMA

Program jest hitem na całym świecie. Został sprzedany do 20 krajów

Warto dodać, że "The Traitors" jest dużym hitem na świecie. Program w niecałe dwa lata od powstania został sprzedany do 20 krajów, m.in. do USA oraz Hiszpanii. Pierwsza odsłona show pojawiła się wiosną 2021 roku w telewizji RTL4 w Holandii.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA