REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

"Mam talent" znika z anteny po 15 latach. Zastąpi go inny program

"Mam talent" to jeden z najpopularniejszych programów TVN oraz najdłużej emitowanych. Wygląda jednak na to, że dni show TVN zostały policzone. Program nie pojawi się w jesiennej ramówce stacji.

12.05.2023
11:12
"Mam talent" znika z anteny
REKLAMA

"Mam talent" to show stacji TVN, gdzie osoby w różnym wieku i o różnych profesjach prezentują rozmaite talenty jurorom oraz zgromadzonej w studio publiczności. Nagrodą główną w show jest 300 tysięcy złotych. Program emitowany od 2008 do 2021 (z przerwą w 2020 roku) zmieniał co prawda często jurorów, jednak wydawać by się mogło, że jego pozycja nie jest zagrożona.

REKLAMA

TVN znika z anteny po 15 latach emisji.

Jak wynika z nieoficjalnych informacji podanych przez serwis Wirtualne Media, stacja TVN planuje pożegnać się z formatem, dlatego w jesiennej ramówce TVN "Mam talent" już nie zobaczymy. Na jego miejsce planowany jest inny format, lecz na ten moment nie wiadomo, jaki.

Aktualnie jurorami w show byli Małgorzata Foremniak, Agnieszka Chylińska oraz Jan Kliment i wszystko wskazuje na to, że już niebawem stracą pracę. Póki co, nie wiadomo, jakim formatem zastąpiony zostanie "Mam talent", jednak wszystko wskazuje na to, że 15. edycja nie pojawi się w jesiennej ramówce. Na razie TVN nie ogłosił żadnego oficjalnego komunikatu w tej sprawie.

Na przestrzeni lat zmieniali się jurorzy w "Mam talent"

Jeśli rzeczywiście "Mam talent" zostanie zdjęty z anteny TVN, dla Małgorzaty Foremniak oraz Agnieszki Chylińskiej będzie to spory cios. Obie gwiazdy są bowiem od samego początku w jury "Mam talent". Przez pierwszy trzy edycje Foremniak i Chylińskiej towarzyszył Kuba Wojewódzki. Później jego miejsce zajął Robert Kozyra, a następnie Agustin Egurrola, który zdecydował się związać z Telewizją Polską. Od 2021 roku w jury poza Foremniak i Chylińską zasiada tancerz i choreograf, Jan Kliment.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA