REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Będzie więcej nowych seriali od stacji TVN. Dostaniemy aż 10 produkcji

TVN nie zwalnia tempa w przygotowywaniu oryginalnych produkcji. W ciągu następnych sezonów stacja planuje dodać do swojej oferty 10 nowych seriali. Na razie trwają prace nad czterema z nich.

11.09.2018
9:23
TVN: w przygotowaniu znajduje się 10 nowych seriali stacji
REKLAMA
REKLAMA

W dobie serwisów streamingowych stacje telewizyjne muszą się mocno gimnastykować, by zachować swoich widzów. Dlatego każda szanująca się grupa dodaje do swojej ramówki oryginalne seriale. Ledwie w niedzielę na TVN-ie mogliśmy oglądać premierowy odcinek Pułapki, a stacja już pracuje nad kolejnymi projektami.

Obecnie trwają prace nad 10 nowymi serialami.

W rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl dyrektor programowy Grupy TVN Discovery Edward Miszczak przyznał, że znajdują się one w różnej fazie. Zaawansowane działania prowadzone są jednak w przypadku czterech projektów. Każdy jest obecnie rozwijany przez zespół scenarzystów.

Pierwszy z nich skupi się na losach trzech rodzin, które połączył przeszczep łańcuchowy. Serial inspirowany jest prawdziwymi wydarzeniami z 2015 roku, jednak przedstawi historię całkowicie fikcyjną. Całość liczyć będzie sześć odcinków. Drugim projektem jest Polska 2050, futurystyczny sitcom, w którym realia społeczno-gospodarcze wyglądają zupełnie inaczej. Nasz kraj jest w nim potęgą technologiczną i to rodzimy rynek pracy przyciąga obywateli Niemiec czy Francji. Scenariusz to Polski 2050 przygotuje Marcin Baczyński, autor fabuły do Listów do M. czy Aż po sufit!.

TVN nowe seriale class="wp-image-200386"

TVN przygotowuje także kolejny serial z Małgorzatą Kożuchowską.

REKLAMA

Motywacją do tego projektu jest sukces serialu Druga szansa. Stacja idzie za ciosem i chce dać widzom nowy tytuł z popularną aktorką w roli głównej. Na razie nie wiadomo jednak, o czym miałaby opowiadać ta produkcja.

Ponadto na tapecie jest także nowa odsłona kultowych Odwróconych. 2. sezon zostanie oparty na historii tzw. „młodego Pruszkowa”, który został rozbity zaledwie kilka lat temu. Kilka dni temu ruszyły prace na planie tej produkcji, jednak data premiery nie jest jeszcze znana.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA