REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. YouTube /
  4. VOD

TVN udostępni na YouTubie i Facebooku pierwsze odcinki swoich seriali. Wśród nich m.in. „Chyłka” i „Pod powierzchnią”

W czwartek 13 sierpnia TVN udostępni w swoich social mediach — na Facebooku i YouTubie pierwszy odcinek serialu „Chyłka-Zaginięcie”. W kolejnych tygodniach stacja pokaże również inne oryginalne tytuły — m.in. „Pod powierzchnią”, „Kod genetyczny” i „Odwróconych”.

10.08.2020
21:28
tvn player seriale za darmo youtube facebook
REKLAMA
REKLAMA

Pierwsze odcinki seriali oryginalnych TVN będą dostępne na Facebooku stacji i jej serwisu streamingowego Player.pl oraz na kanale YouTube. Już w ten czwartek, 13 sierpnia, o godz. 10:00 stacja udostępni pierwszy odcinek serialu na podstawie powieści Remigiusza Mroza pt. „Chyłka-Zaginięcie” z Magdaleną Cielecką w roli głównej.

W kolejnych tygodniach TVN udostępni pierwsze odcinki takich serii jak „Kod genetyczny” (20 sierpnia), „Odwróceni. Ojcowie i córki” (27 sierpnia), „Motyw” (3 sierpnia) i „Pod powierzchnią” (10 września).

Zróbcie domówkę i obejrzyjcie za darmo nasze najlepsze seriale. 😎 Widzimy się w czwartek, czwarteczek, czwartunio.

— informuje stacja na Facebooku.

Wszystkie tytuły są oryginalnymi produkcjami TVN. „Chyłka-Zaginięcie” to ekranizacja bestsellerowej książki Remigiusza Mroza. Serial „Pod powierzchnią” z Magdaleną Boczarską i Bartłomiejem Topą królował w TVN w 2018 i 2019 roku (produkcja doczekała się dwóch sezonów).

REKLAMA

„Odwróceni. Ojcowie i córki” z Robertem Więckiewiczem to serial kryminalny (również powstały jego dwa sezony). Z kolei „Motyw” z Małgorzatą Kożuchowską i „Kod genetyczny” z Karoliną Gruszką to nowości stacji z bieżącego roku — oba seriale zadebiutowały w TVN wiosną 2020 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA