REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

„Tajemnica zawodowa”, „Power Couple” i „Żywioły Saszy - Ogień”. Jest wiosenna ramówka TVN-u

Wyjątkowe czasy wymagają wyjątkowego podejścia. W związku z tym, wiosenna, telewizyjna ramówka stacji TVN startuje dość wcześnie, bo w połowie lutego. Poznaliśmy plany stacji na najbliższe miesiące.

14.02.2021
21:35
tvn ramowka tv wiosna 2021
REKLAMA
REKLAMA

Prezentacja ramówki stacji TVN urosła obecnie do rangi nie tylko jednego z najważniejszych wydarzeń medialnych w branży, ale też do poziomu pełnoprawnego telewizyjnego show.

Marcin Prokop (wyjątkowo bez Doroty Wellman) i Paulina Krupińska przedstawili w wirtualnym studiu worek zapowiedzi programowych stacji TVN.

Co zobaczymy już wkrótce na antenie TVN?

Pośród zapowiedzianych nowości znalazł się m.in. serial „Tajemnica zawodowa”, który sam dyrektor programowy stacji określa jako „historię  między prawem, a medycyną”. W rolach głównych w „Tajemnicy zawodowej” zobaczymy Magdalenę Różczkę, Annę Dereszowską, Tamarę Arciuch, Piotra Stramowskiego czy Cezarego Pazurę.

Serial „Tajemnica zawodowa” będzie można oglądać od 16 lutego w środy o 21:30.

Kolejną serialową nowością ma być „Lab”, który odsłoni pracę i życie grupy policyjnej oraz pracowników laboratorium kryminalistycznego. „Lab” będzie emitowany od poniedziałku do piątku o godz. 17 już od 15 lutego.

„Mamy to” to z kolei serial komediowy o dwóch młodych parach, które mierzą się urokami rodzicielstwa.

Nowym formatem, tym razem z kategorii programów rozrywkowych, będzie „Power Couple”.

Wystąpią w nim znane ze świata popkultury pary, które będą pokazywać ile tak naprawdę wiedzą o sobie nawzajem. Program poprowadzi Olivier Janiak, a jego premiera w sobotę 20 marca o 20:00.

Fajnie zobaczyć, jak znani ludzie jednak mało wiedzą o sobie. To też zwraca nam uwagę na to, że osoba, z którą żyjemy, to nie jest jedynie współlokator, tylko partner, o którym trzeba dużo wiedzieć, żeby go nie zranić - opowiedział o programie „Power Couple” Edward Miszczak goszcząc w „Dzień Dobry TVN” wcześniej tego samego dnia.

Pośród znanych już tytułów emitowanych w poprzednich sezonach w stacji zobaczymy nowe odsłony „Hotel Paradise” czy „Efektu Domina”. Powrócą też m.in. „Kuchenne rewolucje”, Masterchef Junior”, „Milionerzy” i niezatapialny „Kuba Wojewódzki”, który zawita na ekranach ponownie już 16 lutego o 22:30. Tego samego dnia, godzinę wcześniej, o 21:30 będzie można oglądać serial „Chyłka -Rewizja”.

REKLAMA

Przed nami również premiera Player Original „Szadź 2”, a także telewizyjna premiera dostępnego dotąd w Playerze serialu „Żywioły Saszy - Ogień” z Magdaleną Boczarską w roli głównej.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA