REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV /
  3. Seriale

„Chyłkę - Zaginięcie” obejrzymy także na antenie TVN. Poznaliśmy wiosenną ramówkę stacji

Co nowego w najbliższym sezonie zaproponuje nam telewizja Edwarda Miszczaka? Znalazło się miejsce na nowości, a także powroty. Sprawdźcie dla jakich produkcji będzie warto włączyć telewizor.

18.01.2019
21:50
tvn wiosenna ramówka 2019 chyłka - zaginięcie
REKLAMA
REKLAMA

Remigiusz Mróz i TVN połączyli siły, czego efektem serial „Chyłka – Zaginięcie” z Magdaleną Cielecką w roli głównej. Do tej pory produkcja była dostępna w Playerze, ale trafi też do wiosennej ramówki.

Serial będzie emitowany w soboty począwszy od 23 lutego o godzinie 20:00. Powtórki zaś będą wyświetlane w poniedziałki o 22:30. Posunięcie z jednej strony wydaje się dosyć naturalne, z drugiej jednak „Chyłka – Zaginięcie” miała być możliwa do oglądania wyłącznie w usłudze Player.pl.

Na całość składa się siedem odcinków. Reżyserem jest Łukasz Palkowski, który zasłynął takimi kinowymi przebojami, jak „Bogowie” oraz „Najlepszy”. Twórca miał już wcześniej na koncie współpracę z TVN-em przy serialu „Diagnoza”. Oprócz Cieleckiej na ekranie występują Katarzyna Warnke, Olga Bołądź, Michał Żurawski, Szymon Bobrowski, Jacek Koman, Jerzy Schejbal, Mirosław Baka czy Artur Żmijewski.

Nowością od TVN-u jest „Szóstka”, serial o łańcuchowym przeszczepie nerki.

To prawdziwa historia z 2015 roku, kiedy to przeprowadzonego po raz pierwszy w Polsce wyżej wspomnianą operację. Sześcioodcinkowy serial będzie emitowany w niedziele o 21:30, począwszy od 24 lutego.

Reżyserką produkcji jest Kinga Dębska, która stoi za sukcesami takich filmów, jak „Moje córki krowy” czy „Zabawa zabawa”. W obsadzie Gabriela Muskała, Grzegorz Damięcki, Mateusz Rusin, Maja Pankiewicz, Marcin Bosak czy Julia Wyszyńska.

TVN stawia również na powroty sprawdzonych tytułów.

REKLAMA

Pojawi się czwarty sezon „Diagnozy” (emisja we wtorki o 21:30, premiera zaś 19 lutego), a także, ponownie w ramówce po 12 latach przerwy, serial „Odwróceni”. Tym razem jednak pozycja będzie figurowała pod tytułem „Odwróceni - ojcowie i córki”. Zadebiutuje w poniedziałek 18 lutego o godzinie 21:30.

Na ekranie poznamy dalsze losy byłego już gangstera Blachy (w tej roli Robert Więckiewicz) i emerytowanego policjanta Sikory (Artur Żmijewski). Ujrzymy także dorosłe dzieci bohaterów. Natomiast skruszony świadek koronny zostanie celebrytą, który wydał kilka książek o mafii i korzysta ze swojej dawnej złej sławy. Z kamerą stanął twórca pierwszej odsłony Michał Gazda oraz Jan Holoubek. W obsadzie znaleźli się również Małgorzata Foremniak, Małgorzata Mikołajczak, Tomasz Schuchardt, Anna Dereszowska, Janusz Chabior, Andrzej Grabowski, Olaf Lubaszenko i Mirosław Zbrojewicz.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA