REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

Telewizja Polska ogłosiła ramówkę na wiosnę 2021. Wracają Cejrowski, „Dance Dance Dance” i „Stulecie Winnych”

Telewizja Polska ogłosiła listę swoich nowych i powracających produkcji na następne miesiące. Wiosenna ramówka TVP wyróżnia się przede wszystkim z uwagi na start działalności TVP Kobieta i nowy sezon kultowego choć kontrowersyjnego programu „Wojciech Cejrowski – boso przez świat”. Seriali nie będzie zbyt wiele.

26.02.2021
13:15
Wiosna 2021 w TVP: Wraca Wojciech Cejrowski, rusza kanał TVP Kobieta
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o mediach, filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Szczegóły programu na wiosenne miesiące zostały przedstawione przez prezesa Jacka Kurskiego w trakcie specjalnej prezentacji poświęconej nowej ramówce publicznego nadawcy. Nie liczcie jednak na jakieś przesadne zmiany. Styl robienia telewizji obecny w TVP od kilku lat bynajmniej nie ulegnie zmianie w najbliższym czasie. Telewizja Polska nadal będzie posiłkować się przede wszystkim klasycznymi serialowymi tasiemcami, programami typu reality show i sportem.

TVP wiosna 2021 – co obejrzymy w telewizji w ramach wiosennej ramówki?

Jednym z największych zaskoczeń wieczornej prezentacji było ogłoszenie powrotu programu „Wojciech Cejrowski – boso przez świat”. Znany podróżnik powrócił na łono Telewizji Polskiej po dziesięciu latach przerwy. Nowa wersja jego show będzie emitowana w niedziele o godzinie 18:30 na TVP2 i zabierze widzów w podróż po Peru. Jak podaje oficjalna strona TVP, na antenie zobaczymy także inny program semi-podróżniczy, czyli „Dookoła Bałtyku”.

Warto wspomnieć też o sporej dawce talent i reality show. Od 14 marca w niedziele na TVP1 będzie można oglądać epizody 3. edycji „To był rok!”. Program zamiast Marzeny Rogalskiej będzie prowadzić Tomasz Kammel, a nowymi kapitanami zostali Izabella Krzan i Tomasz Wolny. Jeszcze wcześniej zadebiutuje z kolei nowa odsłona „Dance Dance Dance” z udziałem Agustina Egurroli (były gwiazdor TVN-u został za to bezlitośnie skrytykowany przez byłego kolegę, Michała Piróga). Premierowy odcinek programu już 5 marca o 20:30 na TVP2. Ta sama stacja będzie też pokazywać nowe nagrania „The Voice Kids” (soboty o 20:00) i „Kabaret. Super Show Dwójki” (tego samego dnia od 22:15).

Stulecie Winnych” to jedyny niebędący telenowelą serial TVP, który doczeka się na wiosnę nowego sezonu.

Obecnie na TVP2 powtarzane są odcinki dwóch poprzednich odsłon adaptacji serii Albeny Grabowskiej. W marcu dojdzie jednak do wymiany i widzowie zobaczą dalsze przygody rodziny Winnych (emisje nowych odcinków w niedziele o 20:15 na TVP1). Oprócz tego odbiorcy publicznego nadawcy mogą liczyć na premiery świeżych epizodów takich produkcji jak: „M jak miłość”, „Ojciec Mateusz”, „Barwy szczęścia”, „Na dobre i na złe”, „Leśniczówka”, ,„Klan”, „Komisarz Alex” czy „Na sygnale”.

Na wiosnę 2021 roku Telewizja Polska pokaże też dokument „Wielkie rodziny” poświęcony codziennemu życiu rodzin wielodzietnych, rozrywkowo-naukowy program „Sekretne życie kotów” oraz premierowe spektakle Teatru Telewizji. Na pierwszy ogień pójdzie kryminał „Lewiatan”, a następne w kolejności będą takie sztuki jak „Inne rozkosze”, „Rosyjski kontrakt” czy „Ravensbruck. Miasto kobiet”.

REKLAMA

*Zdjęcie główne pochodzi z serwisu YouTube.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA