REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Już dziś w TVP1 obejrzymy nowy serial kryminalny, "Tajemnica jeziora". Za dwa dni zadebiutuje "Poldark"

Nie ma co, Telewizja Publiczna naprawdę postanowiła coś zmienić w swojej ofercie. Wczoraj informowaliśmy was, że 16 stycznia na TVP Kultura rozpocznie się emisja brytyjskiego serialu "Utopia", a teraz przypominamy, że właśnie dziś możecie zasiąść przed odbiornikami, by obejrzeć pierwszy odcinek nowej francuskiej produkcji kryminalnej. Za dwa dni znowu będzie co oglądać - w Jedynce zadebiutuje serial "Poldark. Wichry losu".

13.01.2016
13:38
Już dziś w TVP1 obejrzymy nowy serial kryminalny, "Tajemnica jeziora". Za dwa dni zadebiutuje "Poldark"
REKLAMA
REKLAMA

"Tajemnica jeziora" pojawi się na antenie TVP1 dziś o 20:25. Francuska produkcja jest miniserią i składa się z sześciu odcinków. Nie jest to bynajmniej serial starej daty. "Tajemnica jeziora" swoją premierę miały ubiegłego roku w sierpniu. Serial opowiada o policjantce, Lise Stocker. Ta  pojawia się w rodzinnym miasteczku, by opiekować się matką, która choruje na Alzheimera. Podczas wizyty kobieta zaczyna interesować się zaginięciem nastoletniej dziewczyny, która przepadła bez śladu. Zwykła ciekawość przeradza się w interesujące śledztwo. W serialu wzięli udział między innymi: Barbara Schultz, Arie Elmaleh, Lanick Gautry, Armelle Deutsch i Cyril Lecomte. Twórcami produkcji są Bruno Dega i Jeanne Le Guillou.

REKLAMA
Kadr z "Tajemnic jeziora" class="wp-image-58396"
Kadr z "Tajemnic jeziora"

W piątek, 15 stycznia na Jedynce zadebiutuje "Poldark. Wichry losu". Serial będziemy mogli obejrzeć o godzinie 20:25. "Poldark" to produkcja brytyjska, w której główną rolę gra Aidan Turner. Seria opowiada o Rossie Poldarku. Mężczyzna po wojnie wraca do domu, do Kornwalii. Tam zastaje swój dom w ruinie oraz... własną narzeczoną, która ma zamiar poślubić jego kuzyna. Poldark stara się wrócić do normalnego życia i uruchamia starą kopalnię miedzi, którą chce się zająć. Oprócz Aidana Turnera na ekranie zobaczymy Eleanor Tomlinson, Heidę Reed, Jacka Farthinga i Kyle'a Sollera. Serial jest adaptacją powieści Winstona Grahama. Pierwszy sezon produkcji liczy osiem odcinków. W tym roku serial ma być kontynuowany.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA