REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. YouTube

"Twin Peaks" gości Rusta Cohle'a, Molly Solverson, Ichaboda Crane'a, Abbie Mills i Sherlocka!

Serial "Twin Peaks", po 25 latach przerwy, wkrótce powróci na ekrany, a wraz z nim wszystkie tajemnice i zagadki tego sennego na pozór miasteczka. Co by było, gdyby agentowi Dale'owi Cooperowi w śledztwie pomagali najsłynniejsi serialowi detektywi? Prawdopodobnie wyglądałoby to tak, ja na poniższej animacji. 

05.11.2014
10:03
„Twin Peaks” gości Rusta Cohle’a, Molly Solverson, Ichaboda Crane’a, Abbie Mills i Sherlocka!
REKLAMA

REKLAMA

W roli konsultantów Coopera możemy zobaczyć Ichaboda Crane'a i porucznik Abbie Mills z "Jeźdźca bez głowy", Molly Solverson z "Fargo", Willa Grahama z "Hannibaal", Holmesa z "Sherlocka" czy wreszcie Rusta Cohle'a z "Detektywa". Krótkie scenki z ich udziałem są naprawdę dowcipne i dobrze oddają charakter poszczególnych postaci. Swoją drogą, to byłby rewelacyjny pomysł na serial - grupa detektywów i śledczych z różnych dzieł popkultury, wspólnie pracujących nad jedną, wyjątkowo skomplikowaną sprawą. Crossover nieco w stylu "Avengers", choć utrzymany w innym klimacie.

REKLAMA

Jeśli powyższa animacja - "Twin Peaks Detectives" - przypadła wam do gustu, warto przyjrzeć się bliżej całemu YouTube'owemu kanałowi OnlyLeigh, na którym znajdziecie między innymi jeszcze dziesięć krótkich filmów w tym samym, komediowym stylu. Szczególnie polecam waszej uwadze "The Trial of Tyrion Lannister", który powinien rozbawić każdego fana "Gry o Tron". Świetny jest też <a href="" target="_blank">"Sherlock Spoils Everything", ale uważajcie - tytuł jest tu dość znamienny.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA